Weka Nadzemný bazén 595 pieskový, 500 x 315 x 203 cm
Číslo výrobku 2062891Opis výrobku
Číslo výrobku 2062891
Nadzemný bazén v obdĺžnikovom tvare Weka 595 je vyrobený z masívneho dreva s hrúbkou 45 mm opatreného perodrážkou pre jednoduchú a rýchlu montáž. Stabilita je zaručená vďaka pozinkovaným kovovým podperám. Vďaka tlakovému ošetreniu dreva je bazén chránený pred vetrom a ďalšími vplyvmi počasia. Bazén Weka 595 je možné naplniť do hĺbky vody 103 cm (23,8 m3). Vnútro bazéna je opatrené fóliou s hrúbkou 0,6 mm (modrá) alebo dizajnovou fóliou v rôznych farbách s hrúbkou 0,8 mm. Súčasťou bazénu je integrovaná technická a skladovacia miestnosť a terasa so šírkou 101 cm. Schodíky vrátane zábradlia presahujú šírku bazéna o 83 cm. Súčasťou balenia je aj skimmer vr. hadicového zväzku a vstupnej trysky.
Bazén Weka 595 je k dispozícii v dvoch veľkostiach 500 x 315 x 203 cm (základňa 416 x 309 cm) a 500 x 650 x 203 cm (základňa 416 x 644 cm) a niekoľkých farebných prevedeniach vnútornej fólie.
Informácie o výrobcovi
weka Holzbau GmbH
Johannesstraße 16
17034 Neubrandenburg
info@weka-holzbau.com
4004581525057
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ produktu bazén: | Bazén z masívneho dreva |
| Tvar misy: | Obdĺžnikový |
| Vonkajšia dĺžka: | 315 cm |
| Vonkajšia šírka: | 490 cm |
| Zabudovateľné: | Nie je zabudovateľný |
| Dá sa ľubovoľne nastaviť: | Dá sa ľubovoľne nastaviť |
| Filtra: | Pieskový filter |
| Vrátane bazénového rebríka: | Bez bazénového rebríka |
| Vrátane krytu: | Bez krytu |
| Objem (l): | 7 680 l |
| Farba vonkajšieho obkladu: | Hnedá |
| Farba vnútra bazéna: | Piesok |
| Vonkajší materiál: | Drevo |
| Výška náplne (cm): | 103 cm |
| So zábradlím: | S madlom |
| Bazénový skimmer: | S bazénovým skimmerom |
| Počet prítokových dýz (ks): | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 884,0 kg |
| Výška: | 2,03 m |
| Šírka: | 4,90 m |
| Hĺbka: | 3,09 m |













