LUX-TOOLS Drôt. klinec s ploch. hl. bez povrch. úpravy pr. 1,8x35 mm, 0,25 kg
Číslo výrobku 3941457Opis výrobku
Číslo výrobku 3941457
Drôtené klince s plochou hlavou LUX-TOOLS sa používajú na univerzálne upevňovanie drevených konštrukcií, ako je montáž debnenia a záklopov, výrobu nábytku, prichytenie líšt a paluboviek aj čalúnenie. Pričom plochá hlava zaisťuje dobrý dosad, zabraňuje poškodeniu povrchu a znižuje riziko poranenia.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874831088
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Hnojivo na trávnik: | Drôtené klince |
| Materiál klincov: | Oceľ |
| Hlava: | Plochá hlava |
| Povrch: | Lesklý |
| Obsah balenia: | 250 g |
| Priemer: | 1,8 mm |
| Vhodný nástroj: | Kladivo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 273 g |
| Výška: | 3,5 cm |



