GROHE QUICKFIX Držiak toaletného papiera START (412002430)
Číslo výrobku 2432128Opis výrobku
Číslo výrobku 2432128
S držiakom toaletného papiera z kolekcie GROHE Start ľahko obohatíte svoju kúpeľňu o štýlový a praktický dizajnový doplnok. Vďaka skrytému upevneniu a odolnému povlaku GROHE Long-Life Shine bude vyzerať ako nový po mnoho rokov.
Držiak je možné buď privŕtať pomocou priložených skrutiek a hmoždiniek alebo prilepiť pomocou lepidla GROHE QuickGlue A1 (kód 41127000, k dispozícii samostatne). V návode QuickGuide a videoprevode QuickVideo uvidíte, aká je inštalácia jednoduchá.
GROHE Start - skutočný upgrade vašej kúpeľne počas chvíľky.
Informácie o výrobcovi
GROHE AG
Feldmühleplatz 15
40545 Düsseldorf
service.de@grohe.com
4005176782107
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh upevnenia: | Vŕtanie alebo lepenie |
| Druh kúpeľňového držiaka: | Držiak na WC papier |
| Oblasť použitia: | Montovaný na stenu |
| Materiál: | Kov |
| Farba: | Čierna matná |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 380 g |
| Výška: | 13,1 cm |
| Šírka: | 8,8 cm |
| Hĺbka: | 14,5 cm |






