AnsaPro Súprava kľučky s rozetou pre inter.dvere Douro ušľacht.oceľ matná čierna
Číslo výrobku 1965342Opis výrobku
Číslo výrobku 1965342
AnsaPro súprava kľučky s rozetou pre interiérové dvere z ušľachtilej ocele s pridržiavacou pružinou má matnú čiernu farbu. Má nasadzovacie/redukčné puzdro 8/8,5 mm a oválny otvor TD 35 - 42 mm. Dodáva sa vrátane upevňovacieho materiálu.
Informácie o výrobcovi
C-Support s.r.o.
Roháčova 188/37
130 00 Žižkov
info@csupport.info
8594178541400
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia: | Interiérové dvere & izbové dvere |
| Povrch: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Štýl: | Moderný |
| Dierovanie: | Oválna brada |
| Prevedenie: | Rozeta |
| Montáž: | Univerzálne |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 420 g |
| Výška: | 17,5 cm |
| Šírka: | 21,0 cm |
| Hĺbka: | 6,4 cm |





