COBRA Štítové ochranné dverné kovanie C201 PZ90 LI/RE prekrytka, mat.nikel nerez
Číslo výrobku 2459089Opis výrobku
Číslo výrobku 2459089
Cobra ochranné kovanie C201
Solidný až masívny, odolný a veľmi moderný - model C201 už svojim vzhľadom vyjadruje odolnosť voči akýmkoľvek pokusom o poškodenie či dokonca prelomenie nepozvanými návštevníkmi. Štítové riešenie vyznáva moderný prístup k dizajnu ochranných kovaní na vstupných dverných - hranatý štít v kombinácii s plochou úchopovou guľou predurčuje model C201 na vstupné dvere do moderných domov a bytov, rovnako tak minimalistická vnútorná kľučka bude určite v súlade s moderným charakterom vášho interiéru. Masívnosť štítu aj gule potom dokladá bezpečnostné kvality modelu C201.
Stačí len zvoliť správnu rozteč štítu (72 alebo 90 mm).
Vlastnosti produktu:
- Ochranné interiérové kovanie
- Možnosť upraviť na pravostranné/ľavostranné dvere
- Prekrytie vložky: ÁNO
- Kovová vratná pružina: ÁNO
- Dĺžka štítu: 238 mm
- Šírka štítu: 49,5 mm
- Hrúbka štítu: 12,5 mm
- Dĺžka kľučky: 125 mm
- Rozstup: 90 mm
Súčasťou balenia je spojovací materiál a návod na montáž.
Štítové kovanie
Jedná sa o jednodielne dverové kovanie, kde je otvor pre zámok aj kľučku zakrytý jedným štítom. Najbežnejší a najdlhšie používaný typ kovania si nájde svoje miesto vo všetkých interiéroch, od bytov po chaty a záhradné domčeky. Toto kovanie je jednoduché na montáž pomocou viditeľných skrutiek.
Rozteč štítového kovania
Jedná sa o vzdialenosť osi kľučky a kľúča vašich dverí. Tento údaj je úplne zásadný pre nákup správneho štítového kovania. Najbežnejšie rozstupy sú 72 a 90 mm, pri bezpečnostnom kovaní môžu byť aj 92 mm.
Informácie o výrobcovi
COBRA spol. s r.o.
Pobrezni 249/46
18600 Praha 8 - Karlín
vesely.miroslav@cobra-cz.cz
8590370427245
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia: | Domové & bytové vchodové dvere |
| Štýl: | Moderný |
| Dierovanie: | Tvarový kľúč a profilová cylindrická vložka |
| Prevedenie: | Štít |
| Montáž: | Univerzálne |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 900 g |
| Výška: | 2,0 cm |
| Šírka: | 4,0 cm |
| Hĺbka: | 3,0 cm |









