Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Magg Klika plastová dveřní KLASIK 72 dozická XXL hnědá

Č.výr. 5120522

  • Kvalitní
  • Dlouhá životnost
Informácie o výrobku
8,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5120522

Dveřní klika od značky Magg s moderním a nadčasovým designem vhodná k instalaci spíše do interiéru, lze ji však také použít v exteriéru. Je vyrobená z vysoce odolných plastů PA 6 a ABS, díky kterým je dosaženo dlouhé životnosti.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Oblasť použitia:Interiérové dvere & izbové dvere
Povrch:Plast
Prevedenie:Kľúč
Montáž:Univerzálne
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:300 g
Výška:32,0 cm
Šírka:23,0 cm
Dĺžka:2,1 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore