CMI Kohútiková drezová batéria Easy pochrómovaná nízkotlaková
Číslo výrobku 4214433Opis výrobku
Číslo výrobku 4214433
Chrómovaná CMI kohútiková drezová batéria zo série Easy je osadená zmiešavacou tryskou Neoperl, osvedčenými vŕškami s tukovou komorou a pripojovacími hadicami v súlade s aktuálnou legislatívou pre pitnú vodu. Táto batéria je vhodná pre montáž na kuchynský drez. Pri tejto batérii sa jedná o nízkotlakovú batériu pre montáž na beztlakový podpultový ohrievač vody.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873903564
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Prevedenie: | Drezová batéria |
| Druh pripojenia: | Nízkotlaková armatúra (s 3 prípojkami) |
| Farba: | Chrómová |
| Otočný: | Otočné |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 777 g |
| Výška: | 28,0 cm |
| Šírka: | 18,5 cm |
| Hĺbka: | 15,0 cm |





