Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

OBI Kohútiková stojanková drezová batéria Genil pochrómovaná

Č.výr. 4296570

  • Otáčanie o 360°: praktické na dosiahnutie všetkých miest v umývadle
  • Vrát. pripojovacích hadíc a upevňovacieho materiálu
  • baliv - stvorené pre život
Informácie o výrobku
64,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

Dodacia lehota 4-6 pracovných dní

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Bude pripravené na vyzdvihnutie v predajni Bratislava

Rezervácia nie je možná

Popis výrobku

Č.výr. 4296570

S baliv kuchynskou batériou KI-1280 máte vyhraté. Elegantný a súčasne nadčasový dizajn boduje aj svojimi praktickými vlastnosťami. Dlhé výtokové ramienko drezovej batérie vám uľahčí umývanie veľkých hrncov alebo iných nádob. A pomocou bočných rukovätí si obratom ruky nastavíte požadovanú teplotu vody. Bez toho, aby sa museli príliš vzdialiť od puristického dizajnu, sú obe rukoväti kúpeľňovej batérie vďaka svojmu výnimočnému tvaru špeciálnym dekoratívnemu prvku. Umývanie sa tak stane obľúbenou činnosťou. Výtokové ramienko sa dá otočiť o 360°. Umývadlo tak vyčistíte obratom ruky.

Pripravené na používanie obratom ruky
Batériu môžete po namontovaní ihneď používať, pretože sme vám už zabudovali kvalitné keramické vrchné diely. Dodatočnú pohodu zabezpečuje jemný prúd vody, ktorý pochádza zo zmiešavacej trysky. A pretože chcete kuchyňu, ktorá dlho vydrží, je batéria vyrobená z kvalitnej mosadze. Povrch z chrómu sa postará o elegantný a nadčasový dizajn. A aby ste pri montáži nemuseli zbytočne strácať čas, prikladáme k batérii všetok materiál, ktorý je na to potrebný.

baliv - stvorené pre život
Kuchyňa je dušou vášho domova - tu nielen varíme a jeme, ale takisto sa smejeme a oslavujeme, hádame sa a udobrujeme. Skrátka - tu prebieha váš život. Preto je pre nás dôležité, aby ste sa tu cítili obzvlášť dobre. Naše baliv kuchynské batérie vás budú spoľahlivo sprevádzať turbulentným všedným dňom. Kladieme veľký dôraz na to, aby naše vodovodné batérie spájali kvalitu, dizajn a funkčnosť, aby vám mohli dlho a spoľahlivo slúžiť. V našej výrobe kladieme, samozrejme, veľký dôraz na používanie výlučne kvalitných materiálov. Pretože si myslíme, že batéria by nemala len dobre vyzerať, ale má byť aj robustná a mať dlhú životnosť. Všetky časti našej batérie, ktoré prichádzajú do kontaktu s pitnou vodou, okrem toho spĺňajú vysoké hygienické štandardy aktuálneho nariadenia o pitnej vode Spolkového úradu pre životné prostredie (UBA) a Nemeckého plynárenského a vodárenského zväzu (DVGW).

Rozsah dodávky
baliv kuchynská batéria KI-1280
Pripojovacie hadice
Upevňovací materiál

Technická specifikace

Detaily výrobku
Prevedenie:Dvojpáková armatúra
Pripojovací ventil:Nie
Druh pripojenia:Štandardná armatúra
Šetrenie vodou:Bez funkcie úspory vody
Sprcha na riad:Bez sprchy na riad
Farba:Chróm
Vhodné pre montáž pod oknom:Nie
Otočný:Otočný
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,50 kg
Výška:36,0 cm
Šírka:18,3 cm
Dĺžka:17,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore