PRIMALEX Farba v spreji metalický efekt strieborný 400 ml
Číslo výrobku 1538339Opis výrobku
Číslo výrobku 1538339
Syntetická farba Primalex s dokonalým kovovým efektom, ktorá vytvára na povrchu vysoko lesklý metalický lak vzbudzujúci dojem skutočného pokovania. Obsahuje neblednúce kovové pigmenty. Možno aplikovať na rôzne typy povrchov - drevo, kovy, tvrdé plasty, keramika a pod. Vhodná iba pre interiér.
Technické parametre:
Odporúčaný počet vrstiev: 1
Výdatnosť v jednej vrstve: 2-2,5 m2/balenie
Doba schnutia pri T 25 °C možné prestriekať: 3 hodiny
Doba schnutia pri T 25 °C úplný zas pomôcok a odkvapov odporúčame riedidlá S6006 a S6001.
Informácie o výrobcovi
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
5201569840570
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Nábytok, dekor. výrobky |
| Oblasť použitia: | Vnútri |
| Vzhľad: | Trblietavý vzhľad |
| Stupeň lesku: | Lesklá |
| Odporúčaný počet náterov: | 1 ks |
| Trieda krycej schopnosti: | 2 - Dobrá krycia sila |
| Typ náteru: | Krycí |
| Teplota spracovania: | 5 °C |
| Spracovanie: | Postrekovanie |
| Pretierateľný od cca: | 0,5 h |
| Suchý na povrchu po cca: | 0,5 h |
| Vôňové vlastnosti: | Bez výrazného zápachu |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Neslúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Spotreba m2/ml: | 2,5 ml |
| Vhodný na podklad: | Kov, drevo, kameň, hlina, sklo, plast, kartón |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Výška: | 20,0 cm |
| Šírka: | 6,0 cm |
| Hĺbka: | 6,0 cm |





