PRIMALEX Kriedová matná farba v spreji Chalk Effect platinová 400 ml
Číslo výrobku 2129658Opis výrobku
Číslo výrobku 2129658
Primalex Chalk Effect sú dekoratívne farby s matným kriedovým vzhľadom na dekorácie slúžiace ako ochranná vrstva pri nelakovaných aj lakovaných povrchoch. Ponúka rýchle schnutie, výbornú odolnosť proti vonkajším poveternostným vplyvom vr. UV žiarenie.
Farba je vhodná na materiály z dreva, kovu, skla, papiera
keramiky. Ako finálnu vrstvu pre farby Chalk Eggect odporúčame použiť Chalk Effect lak, ktorý zvýši jej odolnosť. Farby sú vhodné do interiéru aj exteriéru. Ultra-matná farba je dostupná v širokej škále výnimočných odtieňov doplnená o matný lak. Ideálne je na nábytok a dekoratívne predmety na dosiahnutie vintage štýlu. Vytvára ľahko brúsiteľný povrch odolný voči mechanickému poškodeniu. Ľahko sa aplikuje a nesteká.
Technické parametre:
Výdatnosť v jednej vrstve: 4 m2/balenie
Suchá na dotyk: po 10 minútach
Zaschnutá: po 1 hodine
Konečný vzhľad: matný
Max. tvrdosť: po 24 hodinách
Na umývanie pomôcok a odkvapov: riedidlo S6006 alebo S6006
Informácie o výrobcovi
PPG Deco Polska Sp. z o.o.
Kwidzyńska 8
51-416 Wrocław
serwis.klienta@ppg.com
5201569841034
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Ideálne vhodný na: | Nábytok, dekor. výrobky |
| Oblasť použitia: | Vnútri a vonku |
| Odolnosť proti poveter. vplyvom a UV žiareniu: | Vysoký |
| Vzhľad: | Kriedový efekt |
| Bez rozpúšťadiel: | Nie je bez rozpúšťadiel |
| Stupeň lesku: | Matný |
| Odporúčaný počet náterov: | 2 ks |
| Typ náteru: | Krycí |
| Teplota spracovania: | 5 °C |
| Spracovanie: | Postrekovanie |
| Vôňové vlastnosti: | Charakteristické |
| Vhodné pre alergikov na izotiazolinóny: | Nevhodný |
| Slúži zároveň ako základný náter: | Neslúži súčasne ako základný náter |
| Modrý anjel: | Bez certifikácie „Modrý anjel“ |
| Možnosť tónovania pomocou plnej a tón. farby: | Netónovateľné |
| Vhodné na detské hračky (DIN EN 71-3): | Nevhodné pre detské hračky |
| Spotreba m2/ml: | 4 ml |
| Vhodný na podklad: | Kov, drevo, sklo, keramika, porcelán, plast |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 410 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šírka: | 6,0 cm |
| Hĺbka: | 6,0 cm |







