Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

AL-KO Čerpadlo záhradné JET 3600

Č.výr. 1525971

  • Energeticky efektívne čerpadlo s ochranou proti chodu nasucho
  • Jednoduchá preprava
  • Pohodlná a rýchla inštalácia
Informácie o výrobku
 
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1525971

Záhradné čerpadlo Jet 3600 je vhodné pre najrôznejšie použitie, obzvlášť pre zavlažovanie vodou zo studní, nádrží a sudov. Integrovaná ochrana proti chodu na sucho chráni čerpadlo proti možným škodám pri nedostatku vody. XXL filter s jednoduchou údržbou zaisťuje optimálnu ochranu proti nečistotám. Vďaka maximálnej dopravnej výške 38 m a sacej výške 8 m možno vodné čerpadlo používať k rôznym činnostiam. Ak chcete čerpať vodu z nadzemnej nádrže, suda na dažďovú vodu, alebo hlbokej studne, naše čerpadlo s prietokom až 3600 l/h vás presvedčí výkonom v každej situácii. Aby sa zabránilo poškodeniu hrubým znečistením, je toto čerpadlo vybavené účinným predfiltrom s dlhou životnosťou, ktorý možno ľahko čistiť.

Efektívny sací systém záhradného čerpadla AL-KO JET 3600 Easy s výkonom 850 W zaisťuje rýchlu a stabilnú prevádzku. Energeticky úsporné čerpadlo s ochranou proti chodu nasucho je opatrené puzdrom z extrémne odolného plastu, ktoré je vystužené sklenými vláknami. Pripojenie hadíc zodpovedá štandardnej veľkosti 1", možno tak ľahko použiť už dostupné vybavenie.

Upozornenie:Záhradné čerpadlá nie sú vhodné pre čerpanie pitnej vody, ale iba pre úžitkovú vodu a chlórovanú vodu (bazénová voda) po 35 °C. čerpadlo nie je vhodné používať pre čerpanie slanej vody, vody obsahujúcej agresívne chemikálie, alebo oleja a vody obsahujúcej piesok.

Vlastnosti:
- Energeticky efektívne čerpadlo s ochranou proti chodu nasucho
- Skvelé výsledky vďaka vysokému prietoku vody a inovatívnemu systému Venturi
- Konštrukcia z odolného plastu vystuženého sklenými vláknami
- Jednoduchá preprava vďaka integrovanej rukoväti
- Veľký predfilter chráni čerpadlo pred nečistotami
- Pohodlná a rýchla inštalácia

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Záhradné čerpadlá
Oblasť použitia:Zavlažovanie
Výkon:850 W
Maximálne prepravované množstvo:3 600 l/h
Maximálna dopravná výška:38 m
Maximálna dopravná výška:8 m
Pohon čerpadla:Jet
Hmotnosť:8 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:8,1 kg
Výška:21,5 cm
Šírka:19,5 cm
Dĺžka:35,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore