Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Asist Ponorné kalové čerpadlo 400 W

Č.výr. 1536440

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Elektrické čerpadlá a domáce vodárne

Popis výrobku

Č.výr. 1536440

Potrebujete prečerpať vodu? Kúpte si ponorné kalové čerpadlo ASIST Smart Garden AE9CPK40, ktoré vám to umožní. Môžete s nim čerpať či prečerpávať vodu zo studne, z bazéna, alebo z iných miest. Čerpadlo disponuje výkonom 400 Wattov, ktorý je dostatočný pre domáce účely. Dokáže prepraviť 7500 litrov vody za hodinu do výšky 5 metrov. Maximálna hĺbka ponoru je u neho 5 metrov.

Ponorné kalové čerpadlo vám umožňuje odčerpať aj znečistenú vodu. Veľkosť pevných častíc, ale nesmie byť väčší ako 25 milimetrov. Dĺžka prívodného napájacieho kábla je 5 metrov. Vďaka tomuto kalovému čerpadlu môžete ľahko doma či na záhrade prečerpať vodu zo studne do barelov alebo využiť vodu z bazéna na zalievanie.

Vlastnosti:
- Napätie/frekvencia 230 V/50 Hz
- Príkon 400 W
- Prepravné množstvo 7500 l/h
- Max. hĺbka ponoru 5 m
- Max. výška výtlaku 5 m
- Max. veľkosť častíc 25 mm
- Hmotnosť: 4,13 kg

Výhody ponorného čerpadla ASIST Smart Garden

Čerpadlo disponuje výkonným elektrickým motorom s výkonom 400 Wattov. Tento výkon je dostačujúci pre domáce a záhradné účely. Za hodinu s nim prepravíte až 7500 litrov čistej či znečistenej vody. Jeho dopravná výška a aj ponorná hĺbka je 5 metrov. Maximálna veľkosť pevných častíc je 25 milimetrov. Samozrejmosťou je plavákový spínač, ktorý sa postará o automatické zapínanie i vypínanie čerpadla podľa vami nastavenej hladiny.

Prečo práve ponorné kalové čerpadlo ASIST Smart Garden

Jeho zakúpením si zaistíte mimoriadne šikovného pomocníka ktoré vám pomôže pri premiestňovaní vody, vyťahovaní vody zo studne, vysušovaní po záplavách a podobne. Toto čerpadlo iste ocení akákoľvek domácnosť, pretože s jeho prispením si môžete znížiť vaše náklady na zalievanie alebo spotrebu pitnej vody. Pre jednoduchý prenos je vybavené pevnou rukoväťou. Dodáva sa vrátane hadicového adaptéra.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Ponorné & kalové čerpadlá
Oblasť použitia:Prečerpanie
Max. Veľkosť častíc znečistenia:25 mm
Výkon:400 W
Maximálne prepravované množstvo:7 500 l/h
Maximálna dopravná výška:5 m
Maximálna vstavaná hĺbka:5 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4,72 kg
Výška:34,0 cm
Šírka:22,0 cm
Dĺžka:16,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore