Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Asist Záhradné čerpadlo Smart Garden 1000 W

Č.výr. 1536424

  • Výkonný motor
  • Domáce a hobby použitie
  • Výtlak vody až do výšky 44 m
  • Pri zakúpení filtra vhodné aj pre čerpanie znečistenej vody
  • Jednoduchá manipulácia
Informácie o výrobku
 
59,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1536424

Potrebujete prečerpať vodu na vašej záhradke či chalupe? Nie je nič jednoduchšie ako si zaobstarať záhradné čerpadlo ASIST Smart garden AE9CPZ100. Zavlažíte s ním vašu záhradu či poľnohospodársku pôdu i prečerpáte vodu a to bez sebeväčšej námahy, pretože má výkonný 1000 Wattový motor. Je určené pre domáce a hobby použitie. Extrémne podmienky pre toto čerpadlo nie sú vhodné. Rovnako ako vysoké zaťaženie. Napriek tomu bude neoceniteľným pomocníkom pri čerpaní vody či polievaní záhrady.

Toto čerpadlo je schopné za hodinu prečerpať až 3500 litrov vody. Môžete s ním vytlačiť vodu do neuveriteľnej výšky s hodnotou až 44 metrov. Výborná je aj hĺbka ponoru, ktorá sa zastavila na hodnote 8 metrov. Čerpadlo je naviac vybavené pohodlnou rukoväťou, vďaka ktorej si môžete čerpadlo preniesť na konkrétne miesto a tak využiť maximálnu efektivitu tohto čerpadla. Pretože čerpadlo váži iba 6,90 kilogramov, jeho prenos by vám nemal robiť žiadny problém. Je síce primárne určené pre použitie s čistou vodou, ak si však k nemu zakúpite filter, môžete s ním čerpať aj vodu znečistenú.

Vlastnosti:
- Napätie/frekvencia 230 V/50 Hz
- Príkon 1000 W
- Max. čerpacia kapacita 3500 l/h
- Max. výška výtlaku 44 m
- Max. teplota kvapaliny 35 °C
- Max. veľkosť častíc 35 mm (s filtrom)
- Max. hĺbka ponoru 8 m
- Hmotnosť: 6,9 kg
- Stupeň ochrany 4
- Typ čerpadla povrchové

Výhody záhradného čerpadla ASIST Smart garden

V prvom rade je veľkou výhodou výkonný motor, ktorý je navyše bezúdržbový. S týmto motorom potom súvisí aj prečerpané množstvo vody za hodinu, ktoré činí 3500 litrov. Tiež maximálna dopravná výška. Tento parameter vás určite milo poteší, pretože s týmto čerpadlom môžete vytlačiť vodu do výšky až 44 metrov. Nesmieme však zabudnúť ani na saciu výšku, ktorá činí 8 metrov. Určite vás poteší aj pohodlná rukoväť, ktorá v kombinácii s nízkou váhou iba 6,90 kilogramov, robí toto čerpadlo nanajvýš mobilné.

Prečo záhradné čerpadlo ASIST Smart Garden

Záhradné čerpadlo sa stane perfektným parťákom pri prepúšťaní sudov, vyťahovaní vody zo studne alebo na zavlažovanie na záhradke alebo na poľnohospodárskej pôde. Je určené pre prácu s čistou vodou, ale s filtrom môžete čerpať aj vodu znečistenú do veľkosti pevných častíc 35 milimetrov. Za málo peňazí veľa muziky, táto veta je pre toto záhradné čerpadlo viac než výstižná.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Záhradné čerpadlá
Oblasť použitia:Zavlažovanie
Výkon:1 000 W
Maximálne prepravované množstvo:3 500 l/h
Maximálna dopravná výška:44 m
Maximálna vstavaná hĺbka:8 m
Hmotnosť:6,9 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:7,0 kg
Výška:26,0 cm
Šírka:37,0 cm
Dĺžka:22,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore