20.1.2020 4:10


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Domáca vodáreň 800 W HWW 3200

Č.výr. 1313485
  • Na plnoautomatické zásobovanie vodou v domácnosti a na záhrade
  • Vysoký čerpací výkon v objeme 3 200 l/h (0,00089 m3/s)
  • S bezpečným ovládacím spínačom vybaveným ochranou proti striekajúcej vode
Informácie o výrobku
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajniBratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1313485

Domáca vodáreň HWW 3200 je vhodná na ekologické zásobovanie domácností a záhrad vodou . Čerpadlo umožňuje čerpanie čistej vody z cisterien, studní alebo vodných nádrží, v ktorých je nahromadená napríklad dažďová voda. Okrem zavlažovania záhrady je domáca vodáreň vhodná aj na zásobovanie toaliet alebo práčok. Ušetríte tak cennú pitnú vodu. Pri výkone 800 W a pracovnom tlaku max. 3,5 barov čerpadlo dosahuje primeranú výkonnosť aj pre väčšie záhrady alebo viacpodlažné budovy. Na rozdiel od záhradného čerpadla sa domáca vodáreň automaticky zapne pri potrebe vody a po odbere vody sa opäť samočinne vypne. Dosahuje sa značná nasávacia výška až do 8 m. Čerpadlo má čerpací výkon v objeme 3 200 l/h (0,00089 m3/s) pri max. dopravnej výške do 38 m.

Robustné čerpadlo s vysokým čerpacím výkonomNa dosiahnutie čo najefektívnejšieho čerpania vody odporúčame používať záhradnú hadicu alebo vodné potrubie s priemerom 19 mm (3/4"). Na strane nasávania je potrebná nasávacia hadica so zabudovaným spätným ventilom s priemerom minimálne 19 mm (3/4"). Odporúčame používať nasávaciu hadicu s priemerom 25 mm (1") so zabudovaným spätným ventilom. Prípojky na domácej vodárni majú pre nasávacie a výpustné hadice vnútorný závit s priemerom 30,3 mm (G1). Čerpadlo môžete obsluhovať pomocou spínača zap./vyp., ktorý je chránený proti striekajúcej vode. Hlava čerpadla je vyrobená z pevného, odolného plastu. Oceľový kotol má objem 20 l a zaručuje okamžitý tok vody pri odbere s dostatočným tlakom. Na rýchlu kontrolu dopravného tlaku sú v kotle zabudované vnútorné tlakomery. Predradený filter chráni čerpadlo pred nečistotami a zvyšuje jeho životnosť. Filter môžete zakúpiť samostatne.
Upozornenie: Pred každým používaním čerpadla sa musí zabezpečiť, aby boli kompletné čerpadlo a nasávacia hadica úplne naplnené vodou. Zabránite tak škodám pri chode nasucho, ku ktorým dochádza, ak sa nasáva príliš málo vody, alebo pri nasávaní vzduchu.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Druh:
Domové vodárne
Oblasť použitia:
Zásobovanie domácnosti vodou a zavlažovanie
Max. Veľkosť častíc znečistenia:
1 mm
Výkon:
800 W
Maximálna dopravná výška:
38 m
Max. Tlak:
3,5 bar
Maximálna dopravná výška:
8 m
Pohon čerpadla:
Jet
Hmotnosť:
12 kg

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
12,0 kg
Výška:
51,0 cm
Šírka:
30,0 cm
Dĺžka:
48,5 cm

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore