17.7.2019 16:42


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Domáca vodáreň 800 W HWW 3200

Č.výr. 1313485
  • Pre plne automatické zásobovanie domu a záhrady vodou
  • Vysoký prietok vody 3 200 l / h (0,00089 m3/s)
  • S bezpečným ovládacím tlačidlom chráneným proti striekajúcej vode
Informácie o výrobku
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1313485

Domáca vodáreň HWW 3200 sa hodí na zásobovanie domu a záhrady vodou, ktoré šetria prírodné zdroje. Čerpadlo umožňuje čerpanie čistej vody z cisterien, studní alebo nádrží s vodou, v ktorých sa napríklad nachádza dažďová voda. Domáca vodáreň sa hodí nielen na zavlažovanie záhrady, ale aj k prívodu vody do toalety alebo práčky. Vďaka tomu ušetríte hodnotnú pitnú vodu. Pri výkone 800 W a pracovnom tlaku maximálne 3,5 bar poskytuje čerpadlo dostatočný výkon aj pre väčšie záhrady alebo budovy o viac podlažiach. Na rozdiel od záhradného čerpadla sa domáca vodáreň zapína automaticky pri potrebe vody a po ukončení odberu vody sa sama vypne. Vodáreň disponuje značnou sacou výškou 8 m. Čerpadlo má maximálny prietok vody 3200 l/h (0,00089 m3 / s) pri maximálnej výtlačné výškou 38 m.
Robustné čerpadlo s dlhou životnosťou a vysokým prietokom vody Na dosiahnutie maximálneho možného čerpanie vody odporúčame použiť záhradnú hadicu alebo vodovodné potrubie s priemerom 19 mm (3/4"). Na strane nasávania sa musí použiť sacia hadica s integrovaným spätným ventilom s minimálnym priemerom 19 mm (3/4"). Odporúčame saciu hadicu s priemerom 25 mm (1") s integrovaným spätným ventilom. Prípojky domáce vodárne pre sacie a odsávacie vedenie majú vnútorný závit s priemerom 30,3 mm (G1). Čerpadlo je možné taktiež individuálne ovládať pomocou vypínača s ochranou proti striekajúcej vode. Hlava čerpadla je vyrobená z plastu odolného voči nárazu. Oceľová tlaková nádoba má objem 20 la pri odbere zaručuje okamžitý prívod vody pod tlakom. Pre rýchlu kontrolu dopravného tlaku je nádoba opatrená vnútorným manometrom. Predfilter chráni čerpadlo pred znečistením a predlžuje jeho životnosť. Filter môžete zakúpiť zvlášť.
Upozornenie: Pred každým použitím čerpadla sa musí zabezpečiť, aby kompletné čerpadlo a sacia hadica boli úplne zaplnené vodou. Tým zabránite poškodeniu z chodu za sucha, ktoré sa môže vyskytnúť pri malom množstve plniacej vody alebo nasatie vzduchu.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Druh:
Domové vodárne
Oblasť použitia:
Zásobovanie domácnosti vodou a zavlažovanie
Max. Veľkosť častíc znečistenia:
1 mm
Výkon:
800 W
Maximálna dopravná výška:
38 m
Max. Tlak:
3,5 bar
Maximálna dopravná výška:
8 m
Pohon čerpadla:
Jet
Hmotnosť:
12 kg

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
12,0 kg
Výška:
51,0 cm
Šírka:
30,0 cm
Dĺžka:
48,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore