Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Ponorné čerpadlo 400 W na odpadovú vodu TPS 8000

Č.výr. 1313642

  • Na čerpanie odpadovej vody z pivníc, rybníkov a jám
  • Čerpací výkon 8 000 l/h (0,00222 m3/s)
  • Na nečistoty s veľkosťou zrna do max. 15 mm
Informácie o výrobku
44,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1313642

Pomocou ponorného čerpadla TPS 8000 môžete odčerpať odpadovú vodu napríklad zo stavebných jám, zaplavených pivníc, bazénov alebo rybníkov. Výkonnosť čerpadla je 400 W pri tlaku max. 0,5 baru. Možná ponorná hĺbka je do 7 m pri dopravnej výške 5 m. Max. čerpací výkon je 8 000 l/h (0,00222 m3/s). Čerpadlo je vhodné na nečistoty s veľkosťou priemeru max. 15 mm a odsáva vodu do výšky cca 15 mm - 20 mm.

Praktické čerpadlo na čerpanie odpadovej vody
Plavákový spínač automaticky vypne čerpadlo pri dosiahnutí minimálnej hladiny vody. Na bezchybné fungovanie plavákového spínača musí byť zabezpečený jeho voľný pohyb. Na prepravu na miesto použitia je čerpadlo vybavené nastaviteľnou rukoväťou. Jeho teleso je vyrobené z vysokokvalitného plastu. Čerpadlo sa dodáva s káblom dlhým 10 m. S cieľom optimálne využiť čerpací výkon vám odporúčame používať hadicu s priemerom 19 mm (3/4"). Čerpadlo má univerzálnu prípojku pre rôzne hadice.

Upozornenie: Pri postavení čerpadla dbajte na to, aby bolo v rovnej a stabilnej polohe. Musí stáť na pevnom podklade. Pri trvalom umiestnení by ste čerpadlo mali pravidelne kontrolovať a čistiť.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Ponorné & kalové čerpadlá
Oblasť použitia:Odvodňovanie
Max. Veľkosť častíc znečistenia:1,5 mm
Výkon:400 W
Maximálne prepravované množstvo:8 000 l/h
Maximálna dopravná výška:5 m
Max. Tlak:0,8 bar
Maximálna vstavaná hĺbka:7 m
Pohon čerpadla:1-stupňový
Hmotnosť:3,9 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,90 kg
Výška:26,0 cm
Šírka:16,0 cm
Dĺžka:22,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore