Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Univerzálne ponorné kalové čerpadlo Riwall REP 1100 INOX 1100 W

Č.výr. 1157809
59,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

18 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1157809

Nerezové kalové čerpadlo s veľmi modernou konštrukciou zvládne čerpať ako čistú, tak aj silne znečistenú vodu hodí sa na čerpanie vody z bazénov, šachiet zatopených povrchovou a podzemnou vodou, stavebných jám, nádrží, rybníkov, potokov, širokých studní apod. čerpaná voda môže obsahovať prímesi až do veľkosti 35 mm púzdro čerpadla a motoru je vyrobené z kyselinovzdornej nerezovej oceli (INOX), vďaka čomu čerpadlo skvele odoláva korózií, všaka výkonovej rezerve môže silný motor 1100 W pracovať aj dlhšiu dobu bez rizika prehriatia, plavákový spínač je možné zaistiť v rôznych polohách, a tak si nastaviť výšku hladiny, pri ktorej sa automaticky vypne čerpadlo, hriadeľ motora je utesnená veľmi kvalitným tesnením brániace vniknutiu vody, motor je chránený tepelnou poistkou, súčasť balenia je aj koncovka na pripojenie rôznych priemerov hadíc pravouhlý tvar koncovky bráni poškodeniu alebo zalomeniu pripojenej hadice.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Ponorné & kalové čerpadlá
Oblasť použitia:Odvodňovanie
Max. Veľkosť častíc znečistenia:35 mm
Výkon:1 100 W
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,0 kg
Výška:43,5 cm
Šírka:22,0 cm
Dĺžka:18,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore