Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Záhradné čerpadlo 1 100 W GP 4600/E

Č.výr. 1313477

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Elektrické čerpadlá a domáce vodárne

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1313477

Výkonné záhradné čerpadlo GP 4600/E je robustné a silné čerpadlo s rozmanitými možnosťami využitia. Ideálne sa hodí na zavlažovanie zelených alebo záhradných plôch, kvetinových alebo aj zeleninových záhonov, alebo na distribúciu čistej vody s dostatočným tlakom. Ako zdroje zásobovania, ktoré sú samostatné a šetrné voči životnému prostrediu, slúžia napríklad studne, nádrže s dažďovou vodou alebo cisterny. Mimoriadne silný elektromotor s dlhou životnosťou a výkonom 1 100 W umožňuje odber vody do 4 600 l/h (0,00127 m3/s). Čerpadlo vyrába rovnomerný tlak až do 4,5 barov a bez problémov zvláda aj profesionálnu prevádzku zavlažovacieho zariadenia na trávnik. Max. dopravná výška je 45 m, max. nasávacia výška 8 m.

Robustné čerpadlo s dlhou životnosťou s telesom z ušľachtilej ocele
Na dosiahnutie čo najefektívnejšieho odberu vody odporúčame používať záhradnú hadicu s priemerom 19 mm (3/4"). Na strane nasávania je potrebná nasávacia hadica s priemerom minimálne od 19 mm (3/4") do 25 mm (1") a zabudovaný spätný ventil. Prípojky na záhradnom čerpadle pre nasávacie a výpustné hadice majú vnútorný závit s priemerom 30,3 mm (G1). Svojím telesom a hlavou čerpadla z ušľachtilej ocele je čerpadlo mimoriadne robustné. Čerpadlo môžete obsluhovať pomocou spínača zap./vyp., ktorý je odolný proti striekajúcej vode. Široká noha stojana zaručuje stabilitu počas prevádzky čerpadla. Praktická rukoväť slúži na jednoduchú prepravu. Pred prepravou záhradného čerpadla ho môžete jednoducho a rýchlo vyprázdniť pomocou výpustnej skrutky. Predradený filter chráni čerpadlo pred nečistotami a zvyšuje jeho životnosť. Filter môžete zakúpiť samostatne.
Upozornenie: Pred každým používaním čerpadla sa musí zabezpečiť, aby boli kompletné čerpadlo a nasávacia hadica úplne naplnené vodou. Zabránite tak škodám pri chode nasucho, ku ktorým dochádza, ak sa nasáva príliš málo vody, alebo pri nasávaní vzduchu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Záhradné čerpadlá
Oblasť použitia:Zavlažovanie
Max. Veľkosť častíc znečistenia:1 mm
Výkon:1 100 W
Maximálne prepravované množstvo:4 600 l/h
Maximálna dopravná výška:45 m
Max. Tlak:4,5 bar
Maximálna dopravná výška:8 m
Pohon čerpadla:Jet
Hmotnosť:7,5 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:7,5 kg
Výška:30,0 cm
Šírka:25,0 cm
Dĺžka:39,0 cm

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore