20.2.2020 5:02


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Záhradné čerpadlo 800 W GP 3200

Č.výr. 1313469
  • Na zavlažovanie záhrad zo zdrojov zásobovania, ako sú studne, nádrže s dažďovou vodou alebo cisterny
  • Vysoký čerpací výkon v objeme 3 200 l/h (0,00089 m3/s)
  • S bezpečným spínačom na obsluhu odolným proti striekajúcej vode
Informácie o výrobku
59,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1313469

Robustné záhradné čerpadlo GP 3200 ponúka rozmanité možnosti použitia. Ideálne sa hodí na zavlažovanie zelených alebo záhradných plôch, kvetinových alebo aj zeleninových záhonov, alebo na distribúciu čistej vody s dostatočným tlakom. Ako zdroje zásobovania, ktoré sú samostatné a šetrné voči životnému prostrediu, slúžia napríklad studne, nádrže s dažďovou vodou alebo cisterny. Silný elektromotor s výkonom 800 W umožňuje odber vody v objeme do max. 3 200 l/h (0,00089 m3/s). Čerpadlo vyrába rovnomerný tlak a bez problémov zvláda aj prevádzku zavlažovacieho zariadenia na trávnik. Max. dopravná výška je 38 m, max. nasávacia výška 8 m.

Robustné čerpadlo s dlhou životnosťou a jednoduchou manipuláciou
Na dosiahnutie čo najefektívnejšieho čerpania vody odporúčame používať záhradnú hadicu s priemerom 19 mm (3/4"). Na strane nasávania je potrebná nasávacia hadica s priemerom minimálne od 19 mm (3/4") do 25 mm (1") a zabudovaný spätný ventil. Prípojky na záhradnom čerpadle pre nasávacie a výpustné hadice majú vnútorný závit s priemerom 30,3 mm (G1). Svojím telesom a hlavou čerpadla z pevného, odolného plastu má čerpadlo mimoriadne robustnú konštrukciu. Hlava má pomosadzené závity. Čerpadlo môžete obsluhovať pomocou spínača zap./vyp., ktorý je odolný proti striekajúcej vode. Široká noha stojana zaručuje stabilitu čerpadla počas jeho prevádzky. Praktická rukoväť slúži na jednoduchú prepravu. Pred prepravou záhradného čerpadla ho môžete jednoducho a rýchlo vyprázdniť pomocou výpustnej skrutky. Predradený filter chráni čerpadlo pred nečistotami a zvyšuje jeho životnosť. Filter môžete zakúpiť samostatne.
Upozornenie: Pred každým používaním čerpadla sa musí zabezpečiť, aby boli kompletné čerpadlo a nasávacia hadica úplne naplnené vodou. Zabránite tak škodám pri chode nasucho, ku ktorým dochádza, ak sa nasáva príliš málo vody, alebo pri nasávaní vzduchu.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Druh:
Záhradné čerpadlá
Oblasť použitia:
Zavlažovanie
Max. Veľkosť častíc znečistenia:
1 mm
Výkon:
800 W
Maximálna dopravná výška:
38 m
Max. Tlak:
3,8 bar
Maximálna dopravná výška:
8 m
Pohon čerpadla:
Jet
Hmotnosť:
7 kg

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
7,0 kg
Výška:
23,0 cm
Šírka:
24,0 cm
Dĺžka:
37,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore