24.1.2020 1:24


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

LUX Elektrická kosačka na trávu Highwheel E-1600/38

Č.výr. 1322106
 • Ekologickejší elektromotor s vyššími otáčkami a výkonom 1 600 W
 • Optimálna na veľké trávnaté plochy do 500 m2
 • Šírka záberu 38 cm na presné pásy
Informácie o výrobku
94,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1322106

Výkonná LUX-TOOLS elektrická kosačka na trávu Highwheel E-1600/38 kosí a ošetruje váš trávnik v jednom. Kosačka na trávu má šírku záberu 38 cm a je poháňaná výkonným, 1 600 W elektromotorom. Je vhodná na plochu kosenia 500 m2. Na nastavenie výšky kosenia máte k dispozícii päť stupňov od 25 mm do 75 mm, ktoré môžete individuálne a centrálne nastaviť len pomocou jednej ruky. Kosačka má na prednej strane vodiace kanály, ktoré narovnávajú trávu na lepší výsledok kosenia. Praktická mulčovacia funkcia pokosenú trávu viackrát prereže a tráva padá späť na trávnik ako prirodzené, biologické hnojivo. Tak sa uzavrie kolobeh živín a taktiež odpadá otravné vyprázdňovanie a odstránenie pokosenej trávy. Na efektívne využitie tejto funkcie by ste váš trávnik mali kosiť minimálne raz až dvakrát za týždeň.

Kvalitné zariadenie na udržiavaný trávnik
Vďaka svojim mimoriadne veľkým zadným kolesám sa kosačka dobre pohybuje aj na nerovnom povrchu. Teleso je vyrobené z nerozbitného a kvalitného plastu. Jej hmotnosť len 16 kg umožňuje jednoduchú manipuláciu. Má výškovo nastaviteľné držadlo, ktoré sa môže individuálne nastaviť na vašu telesnú výšku a je vybavené rukoväťou Softgrip na pohodlnejšie ovládanie. Držadlo sa dá jednoducho a rýchlo sklopiť pomocou rýchlouzáverov, kosačku tak môžete napríklad prepravovať v aute. Skladacia funkcia držadla je užitočná aj na jednoduché čistenie alebo na priestorovo úsporné uschovanie kosačky do garáže. Odolné zberné vrece s pevnou vrchnou časťou má objem 40 l a dá sa rýchlo vyprázdniť cez veľký otvor. Ukazovateľ stavu naplnenia zberného vreca vám včas poskytne informáciu o potrebe nasledujúceho vyprázdnenia.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Výkon:
1 600 W
Šírka rezu:
38 cm
Pohon kolesa:
Nie
Funkcia mulčovania:
Nie
Centrálne nastavenie rezu:
Áno
Min. Výška rezu:
25 mm
Max. Výška rezu:
75 mm
Záchytné množstvo:
40 l
Materiál (kryt):
Plast
Ložisko kolesa:
Klzné ložisko
Počet odstupňovaní výšky rezu:
5 ks
Priemer kolesa vpredu:
15,2 cm
Odporúčanie plochy:
do 500 m
funkcia mulčovania:
Nie
riadenie prostredníctvom aplikácie:
Nie

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
16,0 kg
Výška:
133,0 cm
Šírka:
46,0 cm
Dĺžka:
98,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenie (1)

 5 od 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Kúpili ste tento tovar? Napíšte nám hodnotenie tohto tovaru!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

5

Igor Jacko (17.7.2019)

Elektronická kosačka LUX

To sa Vám páči: Je veľmi výborná po výkonovej stránke

Po zakúpení tohto výrobku som spokojný s jej výkonom a kvalitou kosenia, s ľahkou manipuláciou a dobrým uskladnením výrobku.

3 alebo

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore