Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Elektrická kosačka na trávu Highwheel E-1800/43 1

Č.výr. 1322114

  • Ekologickejší elektromotor s vyššími otáčkami a výkonom 1 800 W
  • Optimálna na veľké trávnaté plochy do 800 m2
  • Šírka záberu 43 cm na presné pásy
Informácie o výrobku
 
149,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1322114

S výkonnou LUX-TOOLS elektrickou kosačkou na trávu Highwheel E-1800/43 1 kosíte a ošetrujete váš trávnik v jednom kroku. Výkonný, 1 800 W elektromotor poskytuje vysoké otáčky žacích listov. So šírkou záberu 43 cm kosačka vytvára rovnomerné pásy. Je optimálne vhodná na veľké plochy približne do 800 m2. Na nastavenie výšky kosenia máte k dispozícii päť stupňov od 25 mm do 75 mm, ktoré môžete individuálne a centrálne nastaviť len pomocou jednej ruky. Kosačka má na prednej strane vodiace kanály, ktoré narovnávajú trávu na lepší výsledok kosenia.

Moderné zariadenie na pohodlnú starostlivosť o trávnik
Vďaka svojim mimoriadne veľkým zadným kolesám sa elektrická kosačka na trávu dobre pohybuje aj na nerovnom povrchu. Má kryt z nerozbitného a kvalitného plastu. Jej hmotnosť len 17 kg umožňuje jednoduchú manipuláciu. Má výškovo nastaviteľné držadlo, ktoré sa môže individuálne nastaviť na vašu telesnú výšku a je vybavené rukoväťou Softgrip na pohodlnejšie ovládanie. Držadlo sa dá jednoducho a rýchlo sklopiť pomocou rýchlouzáverov, kosačku na trávu tak môžete napríklad prepravovať v aute. Skladacia funkcia je veľmi praktická aj na jednoduché čistenie alebo na priestorovo úsporné uschovanie kosačky do garáže. Odolné zberné vrece s pevnou vrchnou časťou má objem 50 l a dá sa rýchlo vyprázdniť cez veľký otvor. Ukazovateľ stavu naplnenia vám navyše poskytne informáciu o potrebe nasledujúceho vyprázdnenia.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:1 800 W
Šírka rezu:43 cm
Pohon kolesa:Nie
Funkcia mulčovania:Nie
Centrálne nastavenie rezu:Áno
Min. Výška rezu:25 mm
Max. Výška rezu:75 mm
Záchytné množstvo:50 l
Materiál (kryt):Plast
Ložisko kolesa:Klzné ložisko
Počet odstupňovaní výšky rezu:5 ks
Priemer kolesa vpredu:15,2 cm
Odporúčanie plochy:Do 800 m
Funkcia mulčovania:Nie
Riadenie prostredníctvom aplikácie:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:17,0 kg
Výška:140,0 cm
Šírka:55,0 cm
Dĺžka:100,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore