Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Black & Decker Elektrické nožnice na živý plot 500 W BEHTS301

Č.výr. 1351618

  • Ideálne na použitie na veľkých živých plotoch
  • Výkon: 500 W, dĺžka lišty: 50 cm
  • Optimálna manipulácia pri hrúbke rezu 22 mm
  • Ergonomická práca bez vibrácií
  • Vrátane ochranného obalu na nože
Informácie o výrobku
59,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1351618

Black & Decker elektrické nožnice na živý plot BEHTS301 vás presvedčia svojím vysokým výkonom 500 W. Vďaka nízkej vlastnej hmotnosti 2,55 kg vám ponúkajú optimálnu manipuláciu a maximálny pracovný komfort. Lišta má dĺžku 50 cm a maximálna hrúbka rezu je 22 mm.

Elektrické nožnice na živý plot majú robustné, protismerné nože, ktoré majú mimoriadne dlhú životnosť a sú ideálne vhodné na veľké živé ploty. Špeciálny hrot pílového listu pritom umožňuje strihanie hrubších konárov až do priemeru 35 mm bez použitia prídavného náradia. Vyvážená rovnováha medzi nožmi a oblúkovou rukoväťou na druhú ruku zaručuje ergonomickú prácu bez vibrácií, zatiaľ čo ťažisko výrazne znižuje zaťaženie rúk, ramien a chrbtového svalstva. To umožňuje dobré ovládanie aj v rôznych uhloch použitia.

Priehľadná ochrana rúk zaručuje dobrý výhľad na živý plot. Odľahčenie kábla od ťahu a priame pripojenie predlžovacieho kábla zaručujú bezpečné vedenie kábla bez neúmyselného vytiahnutia zástrčky.

Súčasťou dodávky je ochranný obal na nože.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:500 W
Max. Hrúbka rezu:22 mm
Dĺžka rezu:50 cm
Celokovová prevodovka:Nie
Teleskopický:Nie
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,55 kg
Výška:90,0 cm
Šírka:18,0 cm
Dĺžka:17,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore