Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bosch Elektrické nožnice na živý plot AHS 45-16 rezná dĺžka 45 cm

Č.výr. 4777264

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Elektrické nožnice na živý plot

Popis výrobku

Č.výr. 4777264

Bosch elektrické nožnice na živý plot AHS 45-16 slúžia vďaka svojej ľahkej konštrukcii s hmotnosťou 2,6 kg ako komfortné nožnice na živý plot so 420 W silným strihaním. S dĺžkou nožov 45 cm a rozstupom nožov 16 mm sú vhodné skôr pre menšie živé ploty a kry.

Neunavujúce profesionálne strihanie menších živých plotov
Bosch nožnice AHS 45-16 majú vďaka dĺžke nožov 45 cm a rozstupu nožov 16 mm enormný potenciál výkonu a súčasne poskytujú príjemnú manipuláciu a majú kompaktnú konštrukciu - optimálna vyváženosť a ergonómia pre komfortnú prácu v akejkoľvek pozícii. Výkonný 420 W silný motor strihá živé ploty tak ľahko, akoby krájal maslo. Práca vám tak pôjde ľahko od ruky a dosiahnete perfektný výsledok, v horizontálnom alebo vertikálnom smere.

Dobre vybalancovaný a ľahký
Kvôli šetrnej ochrane chrbta a rúk boli tieto nožnice na živý plot navrhnuté ako obzvlášť ľahká konštrukcia s hmotnosťou len 2,6 kg. Spolu so zvláštnym vyvážením Bosch elektrických nožníc na živý plot je ďalšou prednosťou ich veľmi komfortná a neunavujúca obsluha. Vďaka kompaktnej konštrukcii a ergonomickej rukoväti Softgrip je možné bez námahy dosiahnuť taktiež do ťažko prístupných oblastí. Elektrické nožnice na živý plot sa hodia predovšetkým na odstrihnutie nežiaducich konárov a konárikov alebo na pristrihnutie krov a mladých živých plotov až do výšky 1,5 m. Pri dlhšej práci a častejšom použití odporúčame nožnice na kry s káblom ako tento model značky Bosch.

Krútiaci moment: 50 Nm

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:420 W
Max. Hrúbka rezu:16 mm
Dĺžka rezu:45 cm
Celokovová prevodovka:Áno
Teleskopický:Nie
Hmotnosť:2,6 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,60 kg
Výška:14,5 cm
Šírka:19,5 cm
Dĺžka:80,5 cm

2,6

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore