Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bosch Elektrické nožnice na živý plot AHS 65-34 s dĺžkou strihu 65 cm

Č.výr. 1350453

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Elektrické nožnice na živý plot

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1350453

Ten, kto musí upravovať obzvlášť vysoké živé ploty, by mal siahnuť po nožniciach na živé ploty Bosch AHS 65-34 s dĺžkou meča 65 cm a otvorom zubov 34 mm. Silný vysokovýkonný motor 700 W a vysoká rýchlosť strihania zabezpečujú veľmi dobrý výsledok strihania. Odstup nožov 34 mm a vysoký moment otáčania (50 Nm) navyše poskytujú potrebnú silu strihania pre stredne veľké až veľké ploty.

Čisté a presné strihy
Integrovaná funkcia pílenia v prednej časti umožňuje rezanie konárov, ktoré sú hrubšie ako otvor zubov so šírkou 34 mm (do priemeru cca 38 mm). To je možné, pretože sú tu niektoré zuby skrátené a konár tak priamo prilieha na čepeľ. Laserom brúsené nože s diamantovým ostrím umožňujú píle AHS 65-34 precízne strihanie. Vďaka ochrane nožov je možné bez problémov strihať aj pozdĺž múrov a pri zemi. Veľký dosah umožňuje pohodlné strihanie veľkých kríkov jednoduché prerezávanie konárov. Ideálne nožnice na živé ploty pre dosiahnutie dokonalého výsledku.

Silný motor pre maximálny výkon
Nožnice majú motor "High-Power" so 700 W a umožňujú silný strih. Okrem toho zapôsobia klznou spojkou s enormne vysokým momentom otáčania 50 Nm pre mimoriadne veľký výkon. Viaceré polohy spínača a rýchle zastavenie noža (0,05) sa starajú o potrebnú bezpečnosť.

Jednoduchá a bezpečná manipulácia
O pohodlné a bezpečné strihanie vo všetkých polohách sa stará transparentná ochrana rúk a mäkká rámová rukoväť Softgrip. Vďaka ergonomickej konštrukcii, nízkej hmotnosti vzhľadom na výkon a perfektné rozloženie hmotnosti je manipulácia s nožnicami na živý plot AHS 65-34 ľahká a šetrná k chrbtici. S hmotnosťou 3,8 kg sú nožnice na živý plot o viac než 15 % ľahšie ako predchádzajúci model. Na dlhšiu prácu a časté používanie sú odporúčané nožnice s káblom, ako je aj tento model Bosch.
Súčasťou je kryt na nože pre bezpečné uskladnenie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:700 W
Max. Hrúbka rezu:34 mm
Dĺžka rezu:65 cm
Teleskopický:Nie
Hmotnosť:3,9 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,60 kg
Výška:22,5 cm
Šírka:24,0 cm
Dĺžka:122,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore