Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bosch Nožnice na živý plot Easy HedgeCut 55

Č.výr. 1747831
69,99 EUR
69,99 € / ks

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1747831

Ľahké nožnice na živý plot Bosch EasyHedgeCut 55 sú ideálne na ľahké zastrihávanie a starostlivosť o stredne živé ploty. Sú dobre vyvážené, ľahké a ergonomické pre ľahkú manipuláciu a kontrolovanú prácu v každej pozícii. Sú vybavené 450 W vysokootáčkovým motorom pre mimoriadne rýchle, čisté rezy a 55 cm lištou s rozstupom zubov 16 mm pre pohodlný prístup do zložitejších priestorov. Ideálne sa hodia na zastrihávanie menších konárov a mladých živých plotov až do výšky 1,5 m.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Dĺžka rezu:55 cm
Teleskopický:Nie
Hmotnosť:2,7 kg
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,85 kg
Výška:14,0 cm
Šírka:93,0 cm
Dĺžka:18,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore