Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Plotostrih s elektrickým motorom Riwall PRO REH 5045

Č.výr. 1153147

  • Veľký bezpečnostný spínač
  • Protibežné strihacie lišty
  • Bezpečnostný kryt rukoväte
Informácie o výrobku
42,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1153147

Elektrický plotostrih Riwall ponúka výkonný 500 W motor, veľký bezpečnostný spínač, ktorý poskytuje veľmi komfortnú obsluhu a kvalitné protibežné strihacie lišty,ktoré zaručujú perfektne prevedený rez. Ďalej disponuje predným bezpečnostným krytom rukoväte a ostrím, ktoré je brúsené diamantom. Veľký bezpečnostný spínač na prednom madle s veľmi malým odporom zaručuje pohodlný úchop aj počas dlhšej práce. Dĺžka lišty a kapacita strihu je ideálna na úpravu a tvarovanie kríkov, živých plotov a jednoročných výhonov. Nízka hmotnosť plotostrihu skvelo vyhovuje aj ženám. Dodávame vrátane ochranného pouzdra na lištu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:500 W
Max. Hrúbka rezu:16 mm
Dĺžka rezu:45 cm
Hmotnosť:2,5 kg
Rezy za minútu:3000

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore