17.2.2020 4:03


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Elektrická reťazová píla H-EKS 2000/40

Č.výr. 1301498
  • Výkon: 2000 W
  • Rýchlosť rezania: 12 m/s
  • Dĺžka rezu: 40 cm
Informácie o výrobku
64,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1301498

Elektrická reťazová píla H-EKS 2000/40 je vhodná na rezacie práce v záhrade alebo na ťažbu palivového dreva. Vďaka elektrickej prevádzke je okamžite pripravená na použitie, nie je potrebné otravné napĺňanie nádržky alebo nabíjanie akumulátora. Kábel prístroja má dĺžku 0,35 m. Jej súprava na rezanie je vyrobená z ocele. Pri materiáli reťaze ide o tvrdenú legovanú oceľ. Ako systém na mazanie reťaze sa používa automatické mazanie reťaze.

Reťazová píla poskytuje napnutie reťaze bez použitia náradia. Na zafixovanie bloku motora slúži ozubený doraz. Výkon motora je 2000 W pri rýchlosti rezania 12 m/s. S dĺžkou lišty 40 cm sa dosiahne dĺžka rezu 40 cm. Olejová nádržka má objem 240 ml a môže sa kedykoľvek skontrolovať cez okienko na kontrolu oleja na reťaze. Držanie reťaze na vodiacej lište zabezpečuje vratná ružica. Integrovaná ochrana proti spätnému nárazu automaticky odpojí pílovú reťaz od pohonu v prípade zablokovania. Pomocou bezpečnostného článku v reťazi sa zabráni spätnému nárazu reťazovej píly. Vďaka oblúku na ochranu rúk s funkciou rýchleho zastavenia reťaze sa v prípade spätného nárazu píla okamžite zastaví.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Výkon:
2 000 W
Rýchlosť rezu:
12 m/s
Dĺžka kýlovnice:
40 cm
Vratná ružica:
Áno
Uvoľnenie nástroja výmena reťaze / napnutie reťaze:
Nie
Reťazový olej - kontrolné okienko:
Nie
Hmotnosť:
5,8 kg
Jednoručná píla:
Nie

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
6,0 kg
Výška:
21,3 cm
Šírka:
26,7 cm
Dĺžka:
83,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore