Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

AL-KO Kosačka strunová BC 1200 E

Č.výr. 1215771

  • Silný a ekologický elektromotor s výkonom 1200 W
  • Pre každý terén: so strunovou hlavou aj s nožom
  • Bezpečné ovládanie vďaka perfektnému vyváženiu a popruhu na rameno
  • Bezhlučná prevádzka vhodná aj do husto obývanej zástavby a pre každú dennú dobu
  • Veľmi skladná vďaka premyslenej konštrukcii
Informácie o výrobku
 
99,90 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1215771

Strunová elektrická kosačka BC 1200 E je vybavená tichým, bezemisným elektromotorom s výkonom 1200 W poslednej generácie, ktorý zaistí dostatok energie v najrôznejších podmienkach a na akomkoľvek povrchu - či už na veľkých trávnatých plochách, vo vysokej tráve, na lúkach alebo v divoko rastúcom kroví.
Výhodou tejto strunovej kosačky je ľahko vymeniteľné žacie ústrojenstvo - voliteľne buď strunová hlava so záberom 35 cm pre bežné vyžínanie, alebo oceľový nôž so záberom 23 cm do sťažených podmienok. Tým môžete bez problémov obhospodarovať domácu záhradu, rovnako ako náročný a neudržiavaný terén. Vďaka systému Tipp-Automatik ľahko nastavíte optimálnu dĺžku struny poklepom strunovej hlavy o zem. Vysoký výkon pre efektívne pokosenie väčších trávnatých plôch: Elektrická strunová kosačka AL-KO BC 1200 E Vás presvedčí vynikajúcimi výsledkami v osvedčenej AL-KO kvalite. Bezhlučne a bez emisií odvedie táto silná a robustné strunová kosačka svoju prácu aj vo väčšej záhrade, voliteľne so strunovou hlavou alebo s nožom. Perfektné vyváženie, nastaviteľné držadlo a komfortný systém Tipp-Automatik, ktorý zabezpečí jednoduché nastavenie dĺžky struny poklepom o zem, zaistí bezpečné a jednoduché ovládanie strunovej kosačky. Ďalším plusovým bodom tohto krovinorezu je deliteľný hriadeľ, ktorý uľahčuje skladovanie a prenášanie stroja.
Pre Vašu bezpečnosť: Aj napriek vysokému výkonu Vám ponúka BC 1200 E bezpečné a intuitívne ovládanie, predovšetkým vďaka ergonomickej konštrukcii, optimálnemu rozloženiu hmotnosti a mnohých komfortných prvkov výbavy. Vďaka elektrickému motoru neobťažujeme okolie hlukom ani zápachom typickým pre benzínové motory a tým je táto kosačka ideálna pre použitie aj v husto obývanej zástavbe.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:1 200 W
Max. Šírka rezu:35 cm
Ochranný rám na rastliny k dispozícii:Áno
Rezacia hlava otočná 90°:Nie
Uhol sklonu prestaviteľný:Nie
Dĺžka vlákna:5 m
Hrúbka vlákna:2 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:5,7 kg
Výška:98,0 cm
Šírka:26,0 cm
Dĺžka:13,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore