Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Elektrický vertikutátor GC-ES 1231 vrát. nastavenia pracovných stupňov 1

Č.výr. 1670116

  • Benzínový vertikutátor s výkonom 1 200 W
  • Na plochy do 300 m2
  • 3-násobne prestaviteľná výška záberu na variabilnú pracovnú hĺbku od 0 mm do -9 mm
  • 8 dvojitých nožov na dosiahnutie výsledku bez machu a buriny
  • Maximálny komfort a pohodlné uschovanie vďaka veľkoplošným kolesám a sklopnej rukoväti
  • Odľahčenie ťahu kábla na väčšiu bezpečnosť
Informácie o výrobku
69,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

8 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1670116

Einhell elektrický vertikutátor GC-ES 1231 je obohatením pre vašu záhradu. Vertikutátor má výkonný motor s výkonom 1 200 W a optimálne sa hodí na menšie a stredne veľké plochy od 150 m2 do 300 m2.

Vertikutácia a zber
Vertikutátor dokáže vertikutovať a zbierať. Týmto prináša optimálny úžitok a umožní vášmu trávniku prepúšťať vodu, podporí zásobovanie kyslíkom a stimuluje rovnomerný príjem živín. Naruší mačinu trávnatej plochy, a tým odstráni starú pokosenú trávu a mach. Vďaka narušeniu mačiny sa povzbudí rast trávnika a rozžiari sa novým leskom.

Výkonná a efektívna starostlivosť o trávnik
Výkonný elektrický vertikutátor má sériový elektromotor s výkonom 1 200 W, ktorý dokáže vytvoriť vysoký krútiaci moment. Vďaka svojej výkonnosti umožňuje kontinuálny postup prác a jednotný výsledok.

8 dvojitých nožov na optimálny rez
Pracovná šírka elektrického vertikutátora dosahuje 31 cm a je vybavený 8 dvojitými nožmi. Pracovná hĺbka sa dá nastaviť v troch polohách od 0 mm do -9 mm. Intervaly výšky záberu je možné nastaviť pohodlne a centrálne. Vertikutátor tak môžete celkom jednoducho a individuálne prispôsobiť vlastnostiam pôdy, podmienkam porastu a požiadavkám na pôdu. Nožový valec je uložený v guľôčkových ložiskách a ľahšie sa ovláda.

Materiál, komfort a umiestnenie - jednoduchá cesta k žiarivo zelenému trávniku
Teleso vertikutátora je vyrobené z húževnatého a robustného plastu a umožňuje dlhú životnosť. Rukoväť je sklopná, a tým ponúka priestorovo úsporné odloženie. Veľkoplošné kolesá s priemerom (v/h) 170 mm/60 mm sa vyznačujú ľahkým vedením a predchádzajú únave. Kolesá sú takisto mimoriadne šetrné k trávniku. Integrovaná parkovacia poloha chráni nožový valec pri preprave, ako aj pri uschovaní a takisto chráni aj podklad. Ďalším bodom, ktorý prináša vyššiu bezpečnosť, je odľahčenie ťahu kábla.

Tipy a triky pre hobby záhradkárov
Vertikutáciu odporúčame vykonať na jar medzi polovicou apríla a začiatkom mája, pretože trávnik má po tomto čase vysokú schopnosť regenerácie. Pred vertikutáciou by sa mal trávnik pokosiť, po vertikutácii sa väčšinou odporúča hnojenie.

Zberný kôš je dostupný samostatne

Technická specifikace

Detaily výrobku
Výkon:1 200 W
Funkcia ventilátora:Nie
Odporúčanie plochy:150 až 300 m
Pracovná šírka:31 cm
Centrálne nastavenie pracovnej hĺbky:Nie
Počet nožov:8 ks
Nastavenie pracovnej hĺbky:3-nás.
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:8,3 kg
Výška:98,0 cm
Šírka:64,0 cm
Dĺžka:94,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore