22.1.2020 11:20


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Einhell Benzínová elektrocentrála BT-PG 2000/2

Č.výr. 5306592

V OBI predajniBratislava

nie je k dispozícii

Elektrocentrály

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 5306592

Einhell elektrocentrála BT-PG 2000/2 je výkonný generátor prúdu so zážihovým motorom na flexibilné a trvalé napájanie elektrickou energiou na odľahlých miestach a pri výpadkoch elektrickej energie. Vysokokvalitný synchrónny generátor poskytuje v kombinácii so štvortaktným hnacím motorom s dlhou životnosťou vysoký stály výkon 2 000 W (2 200 W) pre široké spektrum aplikácií. Do elektrických zásuviek 230 V môžete zapojiť zdroje svetla a iné elektrické zariadenia. So stály výkonom 2 000 W poskytuje synchrónny agregát v kombinácii so štvortaktným hnacím motorom s dlhou životnosťou dostatok sily pre široké spektrum aplikácií. Automatická regulácia napätia (AVR) chráni pripojené zariadenia tak, že zaručuje stabilné výstupné napätie, rýchlo vyrovnáva zmeny zaťaženia a obmedzuje podpätie a prepätie.

Po spustení reverzačným spínačom poskytuje elektrocentrála BT-PG 2000/2 aj výkonové špičky potrebné pre nábehový prúd indukčných spotrebičov. Pri trvalých špičkových zaťaženiach zaisťuje bezpečnosť zariadenia spínač proti preťaženiu. Pomocou praktického voltmetra je generované napätie zrejmé na prvý pohľad. Veľká nádrž s objemom 13 l poskytuje dostatočnú rezervu na dlhotrvajúcu nepretržitú prevádzku a vďaka dobrému umiestneniu nádrže máte vždy prehľad o dostupnej rezerve paliva. Pri nedostatočnom mazaní motora sa integrovaná poistka proti nedostatku oleja postará o samočinné vypnutie agregátu.

Rám na prenášanie umožňuje veľmi jednoduché premiestňovanie elektrocentrály a jej bezpečné uloženie na stabilné pätky.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Palivo:
Benzín
Objem nádrže:
13 l
Výkon:
2 200 W
Prípoje:
2x 230 V

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
37,0 kg
Výška:
62,0 cm
Šírka:
47,0 cm
Dĺžka:
48,0 cm

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore