Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Benzínová elektrocentrála TC-PG 35/E5

Č.výr. 1547371

  • Výkonný, robustný a čistý 4-takný hnací motor
  • Nízkoemisný motor vďaka dodržiavaniu pravidiel o emisiách 5
  • Dve 230 V zásuvky vrátane voltmetra
  • Dve veľké kolesá a sklopná rukoväť na jednoduchú prepravu
  • Veľká 15 l nádrž s ukazovateľom hladiny na nepretržitú prevádzku
Informácie o výrobku
319,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1547371

Einhell elektrocentrála (benzínová) TC-PG 35/E5 generuje stály výkon 2 600 W a maximálny výkon 3 100 W vďaka výkonnému, robustnému a bezchybnému 4-taktnému hnaciemu motoru. Vďaka dodržiavaniu pravidiel o emisiách 5 je zabezpečené, že vzduchom chladený štvortaktný benzínový motor pracuje s nízkymi emisiami. Na rozvod elektrického prúdu do koncových zariadení sú k dispozícii dve 230 V zásuvky vrátane voltmetra, ktorý zobrazuje napätie prúdu. Funkcia AVR (automatická regulácia napätia) zaručuje stabilný výstupný výkon.

Dve veľké kolesá a sklopná rukoväť zabezpečujú jednoduchú prepravu. Veľká 15 l nádrž je vybavená praktickým ukazovateľom hladiny na nepretržitú prevádzku. Spínač proti preťaženiu a poistka proti nedostatku oleja sa postarajú o bezpečnú prevádzku a dlhú životnosť. Elektrocentrála sa štartuje úplne jednoducho pomocou lanka.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Objem nádrže:15 l
Výkon:3 100 W
Prípoje:2 x 230 V
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:42,2 kg
Výška:42,0 cm
Šírka:42,3 cm
Dĺžka:58,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore