Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Benzínová elektrocentrála TC-PG 55/E5

Č.výr. 1662006

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Elektrocentrály

Popis výrobku

Č.výr. 1662006

Einhell benzínová elektrocentrála TC-PG 55/E5 je poháňaná výkonným, robustným a čistým 4-taktným motorom a dodáva elektrinu všade tam, kde je potrebná nezávislá výroba elektrickej energie: Rýchlo a bez veľkej námahy je prúd k dispozícii v záhradách v záhradkárskych osadách, na staveniskách, pri kempovaní, v dielňach, garážach alebo na dovolenke v izolovaných budovách, ako aj v lesných, rybárskych a horských chatách. Motor je navyše nízkoemisný vďaka dodržiavaniu pravidiel o emisiách 5.

Zariadenia môžete pripojiť a odoberať prúd z dvoch zásuviek 230 V alebo jednej zásuvky400 V: Pre obe zásuvky 230 V je k dispozícii stály výkon 3 000 W a maximálny výkon 3 300 W a pre zásuvku 400 V stály výkon 3 600 W a maximálny výkon 5 500 W.

Funkcia AVR (automatická regulácia napätia) zaručuje stabilný výstupný výkon, elektrický štart je navrhnutý tak, aby bol optimálne prispôsobený potrebám používateľa a v dodávke je už zahrnutá štartovacia batéria. Veľká 25-litrová nádrž s ukazovateľom hladiny je vhodná na dlhú nepretržitú prevádzku elektrocentrály. Spínač proti preťaženiu a poistka proti nedostatku oleja sa postarajú o bezpečnú prevádzku a dlhú životnosť. Vďaka dvom veľkým kolesám a sklopnej rukoväti je elektrocentrála mobilná a jednoducho sa prenáša z miesta na miesto.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Palivo:Benzín
Objem nádrže:25 l
Prípoje:1 x 230 V/ 1 x 400 V
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:80,7 kg
Výška:63,0 cm
Šírka:50,0 cm
Dĺžka:110,0 cm

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore