19.1.2020 5:23


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Einhell Benzínový generátor prúdu TC-PG 3 500 W

Č.výr. 1186428
  • Nádrž s objemom 15 litrov a indikátorom hladiny paliva
  • Štvortaktný motor s výkonom 4,1 kW
  • 2x zásuvka 230 V
Informácie o výrobku
299,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1186428

Einhell Benzínový generátor prúdu TC-PG 3 500 W poskytuje svojím výkonným, robustným a spoľahlivým štvortaktným motorom 4,1 kW trvalý výkon 2 600 W a krátkodobo dokonca 3 100 W. Generátor je vybavený dvomi zásuvkami 230 V na jednoduchý odber prúdu. Pri dvojtretinovej záťaži generátor nepretržite pracuje až 10 hodín.

Generátor elektrického prúdu zabezpečí, že sa používateľ ani mimo dosahu elektrickej siete nemusí vzdať technického komfortu. V lesných alebo záhradných chatkách aj odľahlých víkendových domoch a rybárskych chatách vo voľnej prírode tak generátor poskytuje skvelé služby. Generátor sa dá používať aj na záhrade a rozľahlých pozemkoch na prevádzku záhradných prístrojov alebo zabezpečenie nepretržitej prevádzky techniky aj v najvzdialenejšom kúte. Dve veľké kolesá a sklopná rukoväť pritom zabezpečujú jednoduchú a nenamáhavú prepravu

Einhell generátor prúdu TC-PG 3500 W má nádrž na benzín s objemom 15 l a s indikátorom hladiny paliva na dlhodobú prevádzku. Praktický voltmeter indikuje aktuálne napätie. Vypínač pre prípad preťaženia a poistka pre prípad nedostatku oleja spoľahlivo chránia generátor pred preťažením a poškodením motora. Funkcia AVR zaisťuje stabilný výstupný výkon. Generátor prúdu sa štartuje pomocou ľahko ovládateľného ťažného lanka.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
41,5 kg
Výška:
46,0 cm
Šírka:
61,0 cm
Dĺžka:
46,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore