19.1.2020 6:38


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Einhell Generátor prúdu TC-PG 1000

Č.výr. 1128842
  • 2-taktný benzínový motor
  • S ističom proti preťaženiu
  • S 230 V zásuvkou
Informácie o výrobku
129,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1128842

Einhell generátor prúdu TC-PG 1000 je benzínový synchrónny generátor s konštantným výkonom 680 W a prechodným maximálnym výkonom 800 W. Generátor sa ideálne hodí všade, kde je nutné nezávislé generovanie elektrického prúdu, napríklad na staveniskách, pri kempovaní, v dielňach, garážach alebo tiež na dovolenke v budovách na samote.

Einhell generátor prúdu poháňa robustný dvojtaktný benzínový motor, obsah nádrže je 4,2 l. S objemom 63 cm3 poháňa motor generátor s maximálnym výkonom 1,5 kW. Pri 2/3 zaťažení môže byť generátor v prevádzke až sedem hodín. Prúd je dodávaný prostredníctvom 230 V zásuvky, ku ktorej je možné pripojiť príslušné bežné prístroje. Lankový štartér zaručuje jednoduchú obsluhu. Pre stabilné výstupné napätie je integrovaná regulácia AVR. Regulátor napätia udržuje konštantné výstupné napätie. Bezpečnosť prístroja a ochranu pripojenej elektroniky zabezpečuje istič proti preťaženiu. Na generátore prúdu sú upevnené nosné rámy na ochranu a jednoduchú prepravu. Stabilné nohy zaisťujú stabilnú polohu pri prevádzke.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Palivo:
Benzín
Objem nádrže:
4 l
Čas chodu:
6,6 h

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
18,9 kg
Výška:
34,8 cm
Šírka:
43,0 cm
Dĺžka:
35,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore