28.2.2020 3:07


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Dulux Color of the World interiérová farba 2,5 l polárna noc

Č.výr. 5346127
  • Umývateľná
  • Vodou riediteľná
  • Skvelé krytie
Informácie o výrobku
12,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5346127

Dulux interiérová farba sa vyznačuje veľmi vysokou kvalitou a jedna z výhod spočíva najmä v jej výdatnosti, ktorá je medzi všetkými dostupnými farbami jednoducho vynikajúca. Ďalej sa vyznačuje skvelou krycou schopnosťou a tým, že je dobre umývateľná. Ak sa Vám stena časom zašpiní môžete ju jednoducho umyť vlhkou handrou a to znamená, že sa ideálne hodí napr. do kuchyne, kúpeľne, haly alebo na chodbu. Pri samotnom maľovaní stien treba myslieť na to, že by ste farbu mali natierať v minimálne dvoch vrstvách a to aj napriek tomu, že sa Vám náter môže zdať dokonalý už po prvej vrstve. Farba je v matnom prevedení a jej bledomodrý odtieň je inšpirovaný polárnymi nocami v odľahlých severných oblastiach. Tieto oblasti sú charakteristické nekonečným pokojom a nádhernou nočnou oblohou. Táto farba tak do Vašej domácnosti prinesie pokojnú atmosféru, ktorá Vás dokonale ukľudní a Vy si tak budete môcť oddýchnúť od každodenných problémov.

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
3,58 kg
Výška:
16,5 cm
Šírka:
15,8 cm
Dĺžka:
15,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore