Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Dulux Color of the World interiérová farba 2,5 l tibetské rúcho

Č.výr. 5346184

  • Umývateľná
  • Vodou riediteľná
  • Skvelé krytie
Informácie o výrobku
16,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5346184

Dulux interiérová farba sa vyznačuje veľmi vysokou kvalitou a jedna z výhod spočíva najmä v jej výdatnosti, ktorá je medzi všetkými dostupnými farbami jednoducho vynikajúca. Ďalej sa vyznačuje skvelou krycou schopnosťou a tým, že je dobre umývateľná. Ak sa Vám stena časom zašpiní môžete ju jednoducho umyť vlhkou handrou a to znamená, že sa ideálne hodí napr. do kuchyne, kúpeľne, haly alebo na chodbu. Pri samotnom maľovaní stien treba myslieť na to, že by ste farbu mali natierať v minimálne dvoch vrstvách a to aj napriek tomu, že sa Vám náter môže zdať dokonalý už po prvej vrstve. Farba je v matnom prevedení a jej oranžovočervený odtieň je inšpirovaný rúchom tibetských mníchov, ktoré ma veľmi špecifické sfarbenie. Mnísi sa vyznačujú obrovským pokojom, múdrosťou a spirituálnou aurou. Táto farba tak do Vašej domácnosti prinesie atmosféru nabitú energiou, vďaka ktorej sa budete cítiť pokojne a veľmi príjemne.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,14 kg
Výška:16,5 cm
Šírka:15,8 cm
Dĺžka:15,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore