Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Remal Color Tónovaný maliarsky náter s jemnou vôňou cappuccino 270, 2 + 0,5 kg

Č.výr. 1872225

  • Vodouriediteľná natónovaná farba
  • Odolnosť proti oderu za mokra
  • Výborná paropriepustnosť
Informácie o výrobku
 
8,49 EUR
3,40 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1872225

Remal Color je vodouriediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch. Svetlejšie odtiene sa pripravujú pomerovým miešaním s bielym odtieňom farby Remal Color. Svojím zložením je ekologicky nezávadná a priaznivá životnému prostrediu. Výborne kryje, je priedušná a oteruvzdorná. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch (vďaka výbornej paropriepustnosti). Farba vykazuje odolnosť proti oderu za mokra - merané podľa STN EN ISO 11998 - trieda 5. (klasifikácia podľa EN 13300).

Výdatnosť 12 m2/1 kg nariedenej farby pre jeden náter.

Odporúčaný náterový postup:
Náter sa prevádza farbou riedenou v pomere 1 diel farby a 0,1 až 0,2 dielu vody v jednej alebo dvoch vrstvách štetkou, valčekom alebo striekaním. Pred náterom odtieňov citrónová, banán, mango, marhuľa a broskyňa doporučujeme pre zvýšenie kryvosti farebnosť podkladu zjednotiť 1x náterom bielou maliarskou farbou napr. REMAL PLUS. Svetlejšie odtiene môžeme pripraviť zmiešaním s bielou maliarskou farbou (napr. REMAL SNEHOBIELY). Ďalšie vrstvy nanášajte najskôr po dokonalom zaschnutí.

Odporúčanie riedenie:
Pre prvú vrstvu primiešajte na 1 kg farby max. 0,4 l (40 %) vody, pre ďalšie vrstvy primiešajte na 1 kg farby max. 0,3 l (30 %) vody. Ďalšie vrstvy nanášajte najskôr po dokonalom zaschnutí. Na vyrovnanie dier, trhlín a nerovných plôch použijeme REMAL STIERKU. Na problematické miesta (pretečené fľaky a pod.) je vhodné použiť izolačný náter REMAL FLEK-STOP. Teplota podkladu a prostredia nesmie pri aplikácii klesnúť pod +5 °C.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,50 kg
Výška:1,3 cm
Šírka:1,9 cm
Dĺžka:1,9 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore