Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Remal Maliarska farba Color magnólia 250 g

Č.výr. 1259134

  • Atraktívne odtiene
  • Príjemná vôňa
  • Výborná krycia schopnosť
Informácie o výrobku
2,49 EUR
9,96 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1259134

Remal Color je vodouriediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.

Svojím zložením je ekologicky nezávadná a priaznivá k životnému prostrediu. Výborne kryje, je priedušná a oteruvzdorná. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Farba vykazuje odolnosť proti oderu za mokra - merané podľa STN EN ISO 11998 - trieda 5. (klasifikácia podľa EN 13300).

Odporúčané riedenie:
Pre prvú vrstvu primiešajte na 1 kg farby max. 0,4 l (40 %) vody, pre ďalšie vrstvy primiešajte na 1 kg farby max. 0,3 l (30 %) vody. Ďalšie vrstvy nanášajte najskôr po dokonalom zaschnutí. Na vyrovnanie dier, trhlín a nerovných plôch použijeme REMAL stierku. Na problematické miesta (pretečené fľaky a pod.) je vhodné použiť izolačný náter REMAL FLEK-STOP. Teplota podkladu a prostredia nesmie pri aplikácii klesnúť pod +5 °C.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:300 g
Výška:6,5 cm
Šírka:7,5 cm
Dĺžka:7,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore