Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Textílie netkaná mulčovací, 1,6 x 5 m, čierna

Č.výr. 5304050

  • Zamedzuje prerastaniu buriny
  • Ochrana rastlín
  • Aktivuje pôdne mikroorganizmy
Informácie o výrobku
4,99 EUR
0,63 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

96 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5304050

Čierna netkaná textília sa hojne využíva na mulčovanie. Uplatnenie nájde v poľnohospodárstve, záhradníctve i záhradnej architektúre. Zamedzuje prerastaniu buriny a bráni nadmernému výparu vody z pôdy. Tvorí jednoduchú bariéru, ktorá ochráni rastliny a ich plody pred znečistením. Je priepustná pre vodu a vzduch. Aktivuje pôdne mikroorganizmy. Použitím čiernej netkanej textílie sa zvyšuje kvalita pestovaných produktov. Obmedzuje množstvo použitých herbicídov a pesticídov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Mulčovacia fólia
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:320 g
Výška:160,0 cm
Šírka:5,00 m

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore