Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Metabo Skracovacia píla s funkciou ťahu KGS 216 M súprava vrátane 2 listov

Č.výr. 1396167

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Formátovacie, kapovacie a pokosové píly

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1396167

Súprava Metabo skracovacích píl s funkciou ťahu KGS 216 M sa dodáva vrátane dvoch pílových listov z tvrdokovu. Motor s výkonom 1 200 W umožňuje rozmanité spracovanie rôznych druhov materiálu.

Široká oblasť použitia
Pomocou funkcie ťahu, ako aj prostredníctvom plynulo vyťahovateľných predlžovacích prvkov stola môžete ľahko rezať aj obrobky väčších rozmerov. Pomocou zaisťovacích bodov je možné jednoduché a precízne nastavenie štandardných uhlov. Zabudovaný laser (napájaný zo siete, nie sú potrebné batérie) umožňuje pritom rýchle a presné rezy. Hlavu píly môžete nakloniť doľava a vďaka dodatočnému uhlovému rozsahu vykonávať aj zadné rezy. Hĺbkový doraz je navyše vhodný na jednoduchú výrobu drážok. Obrobky sa pri všetkých rezných činnostiach fixujú pomocou upínacieho prípravku na materiál zhora alebo z boku. S cieľom zaistiť bezpečnú prevádzku je skracovacia píla vybavená vysokými, bočne posúvateľnými dorazmi. Všetky stupnice a ovládacie prvky sú dobre viditeľné z pracovnej polohy a ich ovládanie je intuitívne.

Pohodlná práca
Robustná konštrukcia píly z hliníkového tlakového odliatku umožňuje vysokú stabilitu pri všetkých pracovných činnostiach. Svetlé LED pracovné svetlo (napájané zo siete, nie sú potrebné batérie) optimálne nasvieti miesto rezu a v kombinácii s odsávaním triesok prostredníctvom zabudovaného zberača triesok zabezpečí vždy pohodlnú prácu. Pílový list môžete jednoducho a bezpečne vymeniť vďaka aretácii vretena bez toho, aby ste museli demontovať výklopný ochranný kryt.

Jednoduchá a bezpečná preprava
Skracovacia píla od Metabo má skutočne veľmi nízku hmotnosť. Preto je optimálna aj na prenášanie jednou rukou a môžete ju kedykoľvek zobrať so sebou. Ergonomická rukoväť a poistka pílovej hlavy ešte viac uľahčujú bezpečnú prepravu .

Obsah dodávky:
- Metabo Skracovacia píla KGS 216 M
- 2 pílové listy z tvrdokovu (40 zubov)
- 2 zabudované predlžovacie prvky stola
- Skracovací doraz
- Upínací prípravok na materiál
- Náradie na výmenu pílových listov
- Navíjač kábla
- Zberný vak na triesky

Technická specifikace

Detaily výrobku
Maximálna kapacita rezu:65 mm
Výkon:1 200 W
Výkon:230
Otáčky naprázdno:5 000 /min
Druh:Oberučné píly, skracovacie píly & pokosové píly
Pílový list:216 mm
Šírka rezu pri 90°:65 mm
Hĺbka rezu pri 45°:36 mm
Max. Šikmý rez:47°
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:17,5 kg
Výška:82,0 cm
Šírka:48,5 cm
Dĺžka:35,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore