8.8.2020 17:43


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Komar Fototapeta Tulips 368 cm x 254 cm

Č.výr. 4518122
  • Kvalitná fototapeta z papiera
  • Made in Germany
  • Vrát. lepidla a návodu na jednoduché upevnenie
Informácie o výrobku
 
67,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 4518122

S pestrofarebnými Komar fototapetami môžete vyzdobiť vaše steny a vytvoriť tak štýlovú atmosféru vo vašich miestnostiach. Obrazová tapeta sa dodáva vrátane lepidla a návodu na použitie na jednoduché upevnenie. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov dodržiavajte nasledujúce pracovné kroky:

1. Príprava podkladu
Podklad musí byť čistý, hladký a zbavený mastnoty. Olejové farby je potrebné obrúsiť, zvyšky tapiet a drsnosti odstrániť. Na dosiahnutie najlepších optických výsledkov je potrebné diery a trhliny zatrieť stierkovou hmotou. Na dosiahnutie dobrého presušenia nástennej tapety musí byť podklad schopný absorbovať vlhkosť.

2. Príprava lepidla
Použite priložené lepidlo na tapety (40 g na 1 liter vody, resp. 60 g na 1,5 litra vody).

3. Naznačenie na stene
Pretože mnoho múrov nie je presne pravouhlých, prácu uľahčí tapetovanie od stredu steny. Pomocou vodováhy a olovnice naznačte horizontálnu a vertikálnu pomocnú čiaru na stred steny.

4. Príprava fototapety
Rovnomerným natieraním dôkladne naneste lepidlo na hárok. Obzvlášť dávajte pozor na okraje. Dôležité: Nechajte lepidlo na všetkých hárkoch napučať vždy 3 minúty a neukladajte diely papiera s naneseným lepidlom na seba.

5. Umiestnenie
Hárok 2 (pri 4-dielnych obrazových tapetách) alebo 4 (pri 8-dielnych obrazových tapetách) priložte na pomocné čiary a pritlačte pomocou mäkkej čistej handry alebo mäkkého valčeka na stenu. Vzduchové bubliny sa môžu vytlačiť zo stredu hárka smerom k okrajom. Hárky by sa mali vždy prekrývať o 2 mm až 3 mm. Zvyšky lepidla na tapete je potrebné ihneď odstrániť vlhkou hubkou

6. Schnutie
Na dosiahnutie optimálneho výsledku pri tapetovaní musí sušenie prebiehať pomaly. Pracujte preto pri izbovej teplote cca 18 - 20 °C a zabráňte prievanu (v zime mierne vykúrte, okno udržiavajte zatvorené). Po vysušení odrežte presahujúce okraje pomocou orezávacieho noža.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Fototapety
Rozmery:368 x 254 cm
Motív:Kvety
Vzor:Kvety
Farba:Farebný
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,80 kg
Výška:2,54 m
Šírka:3,68 m

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore