Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Frézovací vrták Comfort priemer 8 mm

Č.výr. 5043732

  • Optimálne použitie na drevo, plasty a mäkké kovy
  • Vŕtanie a frézovanie bez výmeny nástroja
  • Dlhá životnosť vďaka legovanej oceli
Informácie o výrobku
 
8,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 5043732

LUX-TOOLS frézovací vrták Comfort, s rozmermi priemer 8 mm x 90 mm, sa vyznačuje predovšetkým optimalizovanou súhrou pracovných krokov. Umožňuje súčasné vŕtanie a frézovanie, čo zabezpečí menej pracovných procesov a úsporu času. Vrták je vyrobený z robustnej ocele a dá sa preto použiť na opracovanie dreva a plastov, ale tiež mäkkých kovov. S týmto výrobkom dosiahnete hrubý výsledný otvor. Frézovací vrták môžete použiť vo všetkých bežných vŕtačkách.

Podľa individuálnych materiálových vlastností dreva, plastu a mäkkých kovov je vhodný na najrôznejšie krútiace momenty, a tak sa vŕtanie a frézovanie dá dávkovať tak, aby obrábanie chránilo materiál. Frézovací vrták doplní vašu skriňu s náradím o ďalší účelný a funkčný komponent.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo, oceľ
Materiál:Oceľ
Priemer:8 mm
Dĺžka:90 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:33 g
Výška:9,0 cm
Šírka:8 mm
Dĺžka:8 mm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore