Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Plochý frézovací vrták Classic 12 mm

Č.výr. 5124573

  • Veľmi vhodný na drevo
  • Dlhá životnosť vďaka naostreniu
  • Brúsené hrany, nabrúsený strediaci hrot
Informácie o výrobku
3,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5124573

LUX-TOOLS plochý frézovací vrták Classic s hrubými rovnými hranami s rozmermi 12 mm x 152 mm poskytuje optimálne predpoklady na spracovanie dreva. Je vyrobený z robustnej ocele, vďaka čomu sa bez problémov používa a má dlhú životnosť. Hrany sú brúsené a strediaci hrot je nabrúsený. Vďaka tomu umožňuje frézovanie otvorov. Každý domáci majster dokáže pomocou neho efektívne frézovať nohy stola, skriňové dvere a mnohé ďalšie obrobky.

Frézovací vrták vás presvedčí súhrou dvoch pracovných krokov. Zatiaľ čo strediaci hrot umožňuje presné nasadenie a prípravu na samotné vŕtanie, naostrené hrany frézujú otvory. Pritom môžete vhodne a šetrne regulovať intenzitu a krútiaci moment v závislosti od materiálu a požadovaného výsledku.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo
Materiál:Oceľ
Priemer:6,35 mm
Dĺžka:152 mm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:450 g
Výška:15,2 cm
Šírka:1,2 cm
Dĺžka:7 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore