24.2.2020 4:18


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Hörmann Berry Pearl Výklopná brána antracitová sivá 250 cm x 212,5 cm

Č.výr. 5327465
  • Dokonalé prevedenie a zabezbečenie
  • Jednoduchá montáž
  • Kvalitná a cenovo výhodná
  • Vyrobená v Nemecku
Informácie o výrobku
279,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Objednať online a nechať si doručiť 

2-4 pracovných dní dodacia lehota

Rezervovať & vyzdvihnúť 

Pripravený na vyzdvihnutie do 4 hod v predajni OBI Bratislava

Rezervácia nie je možná

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 5327465

Brána Berry Pearl od spoločnosti Hörmann predstavuje moderný, ekonomický a bezpečný spôsob uzatvorenia Vašej garáže. Štrukturované krídlo brány je jednostenné a z oboch strán je jeho povrch pokrytý práškovým polyesterovým lakom. Krídlo brány je zároveň vyvážené tažnými pružinami a jedným z príkladov dokonalého zapezpečenia je práve tento viacnásobný pružinový systém, ktorý spoľahlivo zabezpečuje bránu pred pádom. Ak by sa niektorá pružina zlomila, ostatné, neporušené pružiny bránu zaistia a vzdialenosť vinutia pružín je pritom tak malá, že aj detské prsty sú praktický chránené pred ich zovretím. Ďalším bezpečnostným prvkom sú pružné ochranné kryty nad ramenami pák. Tieto kryty úplne zakrývajú nebezpečný priestor a znižujú tak nebezpečenstvo nechceného poranenia. Uzamykanie brány je vykonávané pomocou otočnej závory, ktorá ??pevne zafixuje rohy krídla brány na robustnom ráme a tým pádom ich uzavrie oveľa bezpečnejšie než bežne používané rázvory. Medzi bránou a rámom po uzatvorení nezostane žiadna medzera a brána je tak po celom obvode tesne uzavretá. Samotný robustný a pozinkovaný rám zaručuje ľahký a tichý chod. Brána je však bez tepelnej izolácie a preto je vhodná pre samostatne stojace alebo radové garáže, ktoré sú bez nárokov na tepelnú izoláciu. Pre väčšie pohodlie je bránu možné doplniť aj pohonom na diaľkové ovládanie Hörmann Liftronic, ako aj ďalším príslušenstvom. Montáž samotnej brány je pritom veľmi jednoduchá a všetok montážny materiál je spolu s podrobným návodom súčásťou balenia. Hörmann je nemecká spoločnosť, ktorá má viac ako 50-ročnú prax s výrobou garážových brán. Na ich výrobu používa vlastné know-how a tak je schopná na náš trh dodať veľmi kvalitné brány s dlhou životnosťou, ktoré zákazníkom ponúkajú výhodnú investíciu za priaznivú cenu.

Technická specifikace

Detaily výrobku

Šírka:
250 cm
Výška:
212,5 cm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
68,0 kg
Výška:
2,13 m
Šírka:
2,50 m
Dĺžka:
5,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore