Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Hadice plynová Merabel Gas Flexi R1/2-G1/2, 50-100 cm

Č.výr. 1354109

  • Jednoduchá instalace
  • Testovaná proti netěsnosti
  • Neomezená životnost
Informácie o výrobku
18,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1354109

Přívodní plynová hadice Merabel Gas Flexi může být natažena až na dvojnásobek své základní délky. Skvělé řešení pro připojení plynových spotřebičů. Robustní konstrukce hadice z odolného materiálu (chirurgické oceli), hadice při normálním používání nemůže nikdy prasknout! Oplet z nerezové oceli zvyšuje mechanickou ochranu. Ochranný plášť z plastu zabraňuje poškození povrchu agresivními chemikáliemi. Velmi lehko se ohýbá a natahuje, což umožňuje jednodušší připojení. Integrovaná otočná koncovka zabraňuje překroucení hadice při montáži a zamezuje namáhání hadice krutem.

Rozmery a hmotnosť
Šírka:100,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore