Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Jamestown Ochranný obal na gril okrúhly priemer 50 cm x 92 cm

Č.výr. 5037932

  • Spoľahlivá ochrana pred vetrom, nepriaznivým počasím a nečistotami
  • Z vodoodpudivého a umývateľného polyesteru odolného voči UV žiareniu
  • S pevnou taškou na prenášanie a so šnúrou na upevnenie
Informácie o výrobku
 
16,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5037932

So sivým Jamestown ochranným obalom na gril ochránite gril nielen pred vetrom a poveternostnými vplyvmi, ale aj pred prachom a nečistotami. Je zo 100 % polyesteru Oxford 420D Premium a navyše odolný voči UV žiareniu, odpudzuje vodu a je umývateľný. Pomocou dodávanej šnúry môžete upevniť obal ku grilu, aby ho napr. neodfúkol vietor. Keď ochranný obal práve nepotrebujete, môžete ho jednoducho uložiť do dodávanej pevnej tašky na prenášanie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Ochranný kryt
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:594 g
Výška:92,0 cm
Šírka:50,0 cm
Dĺžka:50,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore