Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

El Fuego Stolný gril na drevené uhlie Tulsa priemer 32 cm antraci nízka dymivosť

Č.výr. 1346121

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Grily na drevené uhlie

Podobné produkty

Popis výrobku

Č.výr. 1346121

Stolný gril na drevené uhlie El Fuego Tulsa v antracitovej farbe je spoľahlivý mobilný spoločník. Gril s priemerom 32 cm je vhodný približne pre 2 osoby.

Grilovací systém s nízkou dymivosťou
Gril na drevené uhlie z kvalitnej ušľachtilej ocele zaujme vysokou mobilitou. Gril môžete použiť na vašom najbližšom kempingu alebo aj na balkóne. Vďaka grilovaciemu systému s dúchadlom môžete grilovať pri mimoriadne nízkej tvorbe dymu. Dúchadlo slúži okrem toho aj na rýchle rozžeravenie uhlia, aby ste mohli začať už po pár minútach.
V tele sa nachádza aj miska na oheň s malou nádobkou na uhlie, ktorá je obklopená vzduchom. Nad nádobkou na uhlie je umiestený grilovací rošt. Rošt má v strede kruhový kryt, aby sa teplo nedostalo do priameho kontaktu s grilovaným pokrmom.

Ľahké čistenie
Robustná konštrukcia z ušľachtilej a obyčajnej ocele dáva grilu dlhú životnosť. Čistenie prebieha rýchlo a bez námahy, pretože okrem tela grilu sú takmer všetky časti vhodné do umývačky riadu. Stolný gril sa napája na prúd z batérie alebo powerbanky. Gril Tulsa sa tak dá vziať na piknik alebo do parku. Stolný gril na drevené uhlie El Fuego je rýchlo pripravený na použitie a bude vás verne sprevádzať počas celej grilovacej sezóny.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Ostatné grily
Šírka grilovacej plochy:Do 40 mm
Rozmery grilovacej plochy:32 cm
Materiál grilovacieho roštu:Ušľachtilá oceľ
Teplomer veka:Neobsahuje
Farba:Čierny
Vrátane ochranného krytu:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:3,70 kg
Výška:24,0 cm
Šírka:35,0 cm
Dĺžka:35,0 cm

Ďalšie detaily

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore