23.9.2020 14:53


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Jamestown Gril na drevené uhlie Jaxon

Č.výr. 1424787
  • Nezameniteľné dymové aróma, ktoré vedia vykúzliť iba gril na drevené uhlie
  • Kvalitný grilovací rošt vyrobený z liatiny
  • Rozšírenie pomocou modulárnych vložiek
Informácie o výrobku
 
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1424787

Oheň, žeravé uhlíky a vôňa dymu: vďaka grilu Jaxon na drevené uhlie od značky Jamestown si môžete vychutnať čerstvo pripravené steaky, hamburgery, ryby alebo zeleninu, tak ako si prajete a máte najradšej. To všetko s nezameniteľnou chuťou, ktorú Vaše jedlo získa vďaka grilovanie na drevenom uhlí. Obdĺžnikový gril je ideálny pre záhradné slávnosti s priateľmi alebo rodinné oslavy. Umožňuje nielen priame, ale aj nepriame grilovanie. Pomocou veka udržíte správnu teplotu a jedlo obohatíte o lahodné dymovú arómu. Takže kedykoľvek budete chcieť, môžete urobiť šťavnatú pečienku alebo rebrá.

Jamestown - Taste something different
Grilovanie je poctivé. Grilovanie je originálne. Pri grilovaní nejde len o veľkú show, ale aj o príjemne strávený čas. Všetko, čo na neho potrebujete, sú dobrí priatelia, rodina, dobré prísady - a dobrý gril. Preto je tu Jamestown: značka grilov pre znalca a pôžitkárov.
Tento gril na drevené uhlie Vám ponúkne skutočnú kvalitu. Je skvele spracovaný a pritom sa ľahko obsluhuje. Prostredníctvom dvierok môžete kedykoľvek priložiť uhlia. Pomocou integrovaného teplomeru vo veku môžete ľahko kontrolovať teplotu grilu. Vďaka kľučke ľahko rozprestrite uhlia tak, aby Vaše jedlo bolo rovnomerne grilované. Gril má rošt zo smaltovanej liatiny s rozmermi 58 cm x 42,5 cm. Tiež má gril ohrievacie stojan pre udržanie teploty jedla.

Ideálne pre vycibrený vkus - užitočné doplnky
Veľké police a bočné madlo ponúka skvelý priestor pre uskladnenie či odloženie grilovacieho náčinia. Takže máte vždy na dosah všetko, čo potrebujete. Bočné policu môžete ľahko zložiť, aby ste mohli gril uložiť a ušetriť tak miesto. Okrem toho má gril dve kolieska, ktorá umožní jeho ľahkú prepravu. Skvelým a ojedinelým príslušenstvom pre grilovaciu párty je otvárač fliaš umiestnený na boku grile. Koniec koncov, dobre vychladený nápoj by nemal chýbať! Praktická zásuvka na popol Vám pomôže pri čistení grilu Jaxon.

Používajte šikovný modulárny systém
Rozšírte svoj gril pomocou modulárnych vložiek pre ešte väčšiu zábavu pri grilovaní. S grilom Jaxon značky Jamestown môžete nielen grilovať, ale aj upiecť pizzu alebo využiť Vašu wok panvicu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Grilovací vozík
Šírka grilovacej plochy:Do 60 mm
Rozmery grilovacej plochy:58 x 42,5 cm
Materiál grilovacieho roštu:Liatina, smaltovaná
Celkové rozmery:102 x 68 x 104 cm
Teplomer veka:Obsahuje
Farba:Čierny
Vrátane ochranného krytu:Nie
Materiál krytu:Oceľ
Odporúč. miesto použitia:Na záhradu
Mobilita:S kolieskami
Pracovná výška:80 cm
Nepriame grilovanie:Je možné
Warmhalterost:S roštom na udržiavanie tepla
Bočná odkladacia plocha:S bočnou odkladacou plochou
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:25,5 kg
Výška:104,0 cm
Šírka:102,0 cm
Dĺžka:68,0 cm

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore