Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Jamestown Grilovací vozík na drevené uhlie Jaxon XL

Č.výr. 1424779

  • Je žeravý, aby pokrmy mali lahodnú chuť: Na nezameniteľné dymové arómy, ktoré sú možné len pri grile na drevené uhlie
  • Vysokokvalitný grilovací rošt z liatiny
  • Možnosť rozšírenia vďaka modulárnym vložkám - na pečenie, wokovanie a pečenie pizze
  • 10-ročná záruka
Informácie o výrobku
169,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1424779

Oheň, pahreba a vôňa dymu: Jamestown grilovací vozík na drevené uhlie Jaxon XL vám pripraví pôžitok z čerstvo pripravených steakov, hamburgerov, rýb alebo zeleniny - celkom podľa vášho želania. A to všetko s nezameniteľnou chuťou, ktorú vaše grilované pokrmy získajú prípravou na drevenom uhlí. Gril konštruovaný v tvare obdĺžnika ponúka dostatok priestoru a je optimálne vhodný na záhradnú párty s priateľmi alebo rodinné oslavy. Umožňuje nielen priame, ale aj nepriame grilovanie. Kryt udržiava teplotu a dymovú arómu v grilovacej komore a zabezpečuje prípravu lahodných pokrmov. Obratom ruky sa aj vám podarí pripraviť šťavnaté pečené mäso alebo rebierko.

Jamestown - ochutnajte niečo iné
Grilovanie je autentické. Grilovanie má svoj pôvod. Pri grilovaní ani tak nejde o veľkú šou, ale jednoducho len o príjemne strávený čas. Všetko, čo na to potrebujete, sú dobrí priatelia, rodina, dobré ingrediencie - a jeden dobrý gril. Na tento účel slúži Jamestown: značka grilu pre znalcov a labužníkov.
Tento gril na drevené uhlie vám ponúka nefalšovanú kvalitu. Je výborne prepracovaný a zároveň sa jednoducho obsluhuje. Praktické vetracie otvory umožňujú regulovať cirkuláciu vzduchu a zabraňujú zhasnutiu uhlia pri zatvorenom kryte. Cez otvor na uhlie môžete kedykoľvek dokladať palivo a váš gril správne vykúriť na správnu teplotu. Teplotu v grilovacej komore môžete jednoducho odčítať pomocou zabudovaného teplomera na kryte. Úroveň uloženia uhlia v grile je 6-násobne výškovo prestaviteľná, a grilovacie pokrmy sú tak vždy vystavené tej správnej teplote. Okrem toho má dostatočne veľký, smaltovaný grilovací rošt z liatiny s plochou 72,5 cm x 47,6 cm. Na udržiavanie jedál v teple slúži temperovací rošt.

Je žeravý, aby pokrmy mali lahodnú chuť - a na užitočné doplnky
Vďaka obom veľkým bočným odkladacím plochám vrátane odkladacieho priestoru v spodnej časti poskytuje XL gril na drevené uhlie veľa možností na odloženie grilovacích pomôcok, ako sú rukavice, obracačka alebo kliešte. Všetko, čo potrebujete, tak máte na dosah. Na priestorovo úsporné uschovanie grilu môžete bočné odkladacie plochy sklopiť. Okrem toho je vybavený dvoma kolieskami s ľahkým chodom, ktoré majstrovi v grilovaní umožňujú bezproblémovú prepravu. Skvelým riešením na grilovaciu párty je bočne pripevnený otvárač na fľaše. Napokon chladený nápoj nesmie chýbať! Praktická zásuvka na popol je optimálnou pomôckou pri čistení grilu Jaxon XL.

Použitie na všetky prípady: Využite premyslený modulárny systém
S týmto grilom od Jamestown môžete správne a chutne grilovať. A podľa vášho želania aj piecť, wokovať alebo dokonca piecť pizzu. Lebo vďaka modulárnemu systému jednoducho vymeníte vložku v grilovacom rošte. A váš gril už zohrieva panvicu alebo stojan na hydinu. Na čo teda ešte čakáte? Rozšírte možnosti vášho grilu o modulárne vložky a zažijete ešte viac zábavy pri grilovaní.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Grilovací vozík
Šírka grilovacej plochy:Do 80 mm
Rozmery grilovacej plochy:72,5 x 47,6 cm
Materiál grilovacieho roštu:Liatina, smaltovaná
Celkové rozmery:152 x 73 x 119,3 cm
Teplomer veka:Obsahuje
Farba:Čierny
Vrátane ochranného krytu:Nie
Materiál krytu:Oceľ
Odporúč. miesto použitia:Na záhradu
Mobilita:S kolieskami
Pracovná výška:91 cm
Nepriame grilovanie:Je možné
Warmhalterost:S roštom na udržiavanie tepla
Bočná odkladacia plocha:S bočnou odkladacou plochou
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:38,0 kg
Výška:119,5 cm
Šírka:152,0 cm
Dĺžka:68,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore