Jamestown Kombinovaná grilovacia stanica Drake infračervený horák

Č.výr. 5352927

  • Udiareň, gril na plyn a drevené uhlie v jednej grilovacej stanici
  • Kvalitný kombinovaný gril s 10-ročnou zárukou výrobcu
  • Optimálna kontrola teploty pomocou dvoch integrovaných teplomerov a výškovo nastaviteľnej úrovne uhlia
  • Perfektný steak vďaka inovatívnemu infračervenému bočnému horáku
Informácie o výrobku
549,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5352927

Jamestown Kombinovaná grilovacia stanice Drake na plyn a drevené uhlie s infračerveným horákom nenechá žiadne prianie nesplnené. Grilovacia stanica je ideálna na priame a nepriame grilovanie, údenie a varenie na grilovacej párty, a to všetko na jednom mieste. Na Jamestown grile bude każdy grilovaný pokrm úplne dokonalý, či už to bude práve grilovaný steak, zľahka dusené mäso alebo údená ryba.

Kvalitné a robustné spracovanie
Kombinovaný gril má tri navzájom úplne oddelené ohniská a tri grilovacie rošty z kvalitnej liatiny, vrátane roštov na udržiavanie teploty pokrmov. Teplomery integrované v poklope Vám pomôžu individuálne nastaviť teplotu pre każdy grilovaný pokrm. Vďaka vetraciemu systému môžete ovládať reguláciu teploty v grile. S infračerveným bočným horákom sa Vám podarí pripraviť dokonalý steak. Vďaka maximálnej teplote sa rozvinie aróma pečenia a mäso zostane šťavnatejšie a chutnejšie. Další úložný priestor ponúka odkládaciu plochu pod grilom. Gril je vďaka svojim štyrom kolieskam mobilny a pritom veľmi stabilný. Piezo zapaľovanie garantuje bezpečné a spoľahlivé zapálenie stlačením tlačidla.

Maximálny pôžitok z grilovania vďaka veľkej grilovacej ploche
Priestor na drevené uhlie sa vyznačuje najmä výškovo nastaviteľnou úrovňou uhlia. Vďaka zdvíhaciemu zariadeniu môžete optimálne ovládať teplotu grilovania. Teplota grilovaných potravín sa mení podľa vzdialenosti grilovacieho roštu od žeravého uhlia. Tri plynulo regulovateľné horáky z ušľachtilej ocele mají veľmi dlhú životnosť a pomocou otočných regulátorov je ich možné zapáliť a nastaviť na požadovanú intenzitu nezávisle do seba. Vďaka vyberateľnej záchytnej miske na tuk je čistenie jednoduché a bez námahy. Na grille je extra priehradka a držiak na plynovú fľašu. Jamestown gril Drake je vybavený modulárnym systémom, vďaka ktorému je možné gril rozšírit o dalšie príslušenstvo a rôzne grilovacie vložky (nie sú súčasťou balenia).

Tri druhy údenia
V údiarni sa grilované potraviny šetrne podusia, udržia si svoju šťavnatú konzistenciu a dostanú údenú chuť. Okrem toho sa údiareň hodí na údenie horúcim aj studeným dymom. Pri 60 °C až 120 °C trvá údenie horúcim dymom menej než tri hodiny. Pstruhy, zeleninu alebo klobásky tak môžete na Vašej grilovacej párty pripravovať priamo pred zrakom hostí.

Údenie teplým dymom trvá niekoľko hodín a vyžaduje teplotu od 30 °C do 50 °C. Môžete tak pripraviť šťavnaté pečené mäso, platýza alebo syr feta.

Údenie studeným vzduchom prebieha niekolľko dní pri teplote cca 15 °C až 25 °C. Studeným dymom sa ryby, syr a mäso aromatizujú a predlžuje sa ich trvanlivosť. Tento spôsob použitia je vhodný najmä na lososa, šunku nebo údený syr.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Ostatné grily
Šírka grilovacej plochy:Do 50 mm
Rozmery grilovacej plochy:42 x 27,3 cm
Materiál grilovacieho roštu:Liatina
Celkové rozmery:202 cm x 60 cm x 126,5 cm
Teplomer veka:Obsahuje
Farba:Čierny
Vrátane ochranného krytu:Nie

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore