1.6.2020 1:16


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Jamestown Kombinovaná grilovacia stanica Drake infračervený horák

Č.výr. 5352943
  • Udiareň, gril na plyn a drevené uhlie v jednej grilovacej stanici
  • Kvalitný kombinovaný gril s 10-ročnou zárukou výrobcu
  • Optimálna kontrola teploty pomocou dvoch integrovaných teplomerov a výškovo nastaviteľnej úrovne uhlia
  • Dokonalý steak vďaka inovatívnemu infračervenému bočnému horáku
Informácie o výrobku
 
682,56 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 5352943

Jamestown kombinovaná grilovacia stanica Drake na plyn a drevené uhlie s infračerveným horákom nenechá žiadne prianie nesplnené. Grilovacia stanica je ideálna na priame a nepriame grilovanie, údenie a varenie na grilovacej párty, a to všetko na jednom mieste. Na Jamestown grile bude každý grilovaný pokrm úplne dokonalý, či už to bude práve grilovaný steak, zľahka dusené mäso, alebo údená ryba.

Kvalitné a robustné spracovanie
Kombinovaný gril má tri navzájom úplne oddelené ohniská a tri grilovacie rošty z kvalitnej liatiny vrátane roštov na udržiavanie teploty pokrmov. Teplomery integrované v poklope vám pomôžu individuálne nastaviť teplotu pre každý grilovaný pokrm. Vďaka vetraciemu systému môžete ovládať reguláciu teploty v grile. S infračerveným bočným horákom sa vám podarí pripraviť dokonalý steak. Vďaka maximálnej teplote sa rozvinie aróma pečenia a mäso zostane šťavnatejšie a chutnejšie. Ďalší úložný priestor ponúka odkladacia plocha pod grilom. Gril je vďaka svojim štyrom kolieskam mobilný, a pritom veľmi stabilný. Piezo zapaľovanie pre bezpečné a spoľahlivé zapálenie stlačením tlačidla.

Maximálny zážitok z grilovania vďaka veľkej grilovacej ploche
Priestor na drevené uhlie sa vyznačuje najmä výškovo nastaviteľnou úrovňou uhlia. Vďaka zdvíhaciemu zariadeniu môžete optimálne ovládať teplotu grilovania. Teplota grilovaných potravín sa mení podľa vzdialenosti grilovacieho roštu od žeravého uhlia. Tri plynulo regulovateľné horáky z ušľachtilej ocele majú veľmi dlhú životnosť a pomocou otočných regulátorov je ich možné zapáliť a nastaviť na požadovanú intenzitu nezávisle od seba. Vďaka vyberateľnej zachytávacej miske na tuk je čistenie jednoduché a bez námahy. Na grile je extra priehradka a držiak na plynovú fľašu. Jamestown gril Drake je vybavený modulárnym systémom, vďaka ktorému je možné gril rozšíriť o ďalšie príslušenstvo a rôzne grilovacie vložky (nie sú súčasťou balenia).

Tri druhy údenia
V udiarni sa grilované potraviny šetrne podusia, udržia si svoju šťavnatú konzistenciu a získajú údenú chuť. Okrem toho sa udiareň hodí na údenie horúcim aj studeným dymom. Pri 60 °C až 120 °C trvá údenie horúcim dymom menej ako tri hodiny. Pstruhy, zeleninu alebo klobásky tak môžete na vašej grilovacej párty pripravovať priamo pred zrakom hostí.

Údenie teplým dymom trvá niekoľko hodín a vyžaduje teplotu od 30 °C do 50 °C. Môžete tak pripraviť šťavnaté pečené mäso, halibuta alebo syr feta.

Údenie studeným vzduchom trvá niekoľko dní pri teplote cca 15 °C až 25 °C. Studeným dymom sa ryby, syr a mäso aromatizujú a predlžuje sa ich trvanlivosť. Tento spôsob použitia je vhodný najmä na lososa, šunku alebo údený syr.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:91,4 kg
Výška:126,5 cm
Šírka:2,02 m
Dĺžka:60,0 cm

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.06.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore